Karamürsel'de Bir İlk Daha Hizmete Başladı Mercan Cafe Açıldı

Karamürsel'de bir ilk olarak hizmete açılan MERCAN CAFE isimli gezi teknesi karamürsel marinada kapılarını açtı. İstanbul'da boğazda restoran olarak kullanılan 22 Metre uzunluğunda çok geniş ve ferah iç yapısı ile kapılarını karamürsel marinada açtı. Mehtap Özyılmaz hanımın işletmeciliğini yaptığı MERCAN CAFE isimli gezi teknesi uzman katrasu ve kaliteli hizmet anlayışı ile başta karamürsel halkı olmak üzere tüm misafirlerini ağarlamak için 110 kişilik oturma kapasitesi ile çok yakında karamürsel ve çevre sahil şeridinde ücretsiz olarak turlar düzenleyeceklerini söyleyen Özyılmaz karamürsel'de olmayan fakat ihtiyaç duyulan bir işi severek yapmak bizi çok mutlu ediyor. Bütün halkımızı Marinada hizmetinize sunduğumuz yerimize bekliyoruz dedi.

Karamürsel'de Bir İlk Daha Hizmete Başladı Mercan Cafe Açıldı Karamürsel Haber

Karamürsel'de bir ilk olarak hizmete açılan MERCAN CAFE isimli gezi teknesi karamürsel marinada kapılarını açtı. İstanbul'da boğazda restoran olarak kullanılan 22 Metre uzunluğunda çok geniş ve ferah iç yapısı ile tamamen yeniden dekore edilen ve yenilenen gezi teknesi kapılarını karamürsel marinada açtı.
Mehtap Özyılmaz hanımın işletmeciliğini yaptığı MERCAN CAFE isimli gezi teknesi uzman kadrosu ve kaliteli hizmet anlayışı ile başta karamürsel halkı olmak üzere tüm misafirlerini ağarlamak için sizleri bekliyor.

110 kişilik oturma kapasitesi ile gelen misafirlerini denizin üzerinde ağarlarken aynı zamanda çok yakında karamürsel ve çevre sahil şeridinde ücretsiz olarak turlar düzenleyeceklerini söyleyen Özyılmaz karamürsel'de olmayan fakat ihtiyaç duyulan bir  işi severek yapmak bizi çok mutlu ediyor. Bütün halkımızı Karamürsel  Marinada hizmetinize sunduğumuz yerimize bekliyoruz dedi.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom