Karamürsel'de Deprem Şehitleri Mezarları Başında Anıldı

Karamürsel'de Deprem Şehitleri Mezarları Başında Anıldı Marmara depreminin 16. yıl dönümünde, Karamürsel Yeni Mezarlıktaki Deprem Şehitliği'nde, yakınlarını kaybedenler için anma ve mevlit programı düzenlendi. Marmara depreminin 16. yıl dönümünde, Karamürsel İlçesindeki Yeni mezarlıktaki Deprem Şehitliği’nde, yakınlarını kaybedenler için İlçe Müftüsü Yılmaz Küçük ve din görevlileri tarafından dua ve kuranı kerim okundu. Karamürsel Yeni Mezarlıktaki Deprem Şehitliği'nde, 1999 Karamürsel depreminin 16. Yıldönümü dolayısıyla bir anma töreni düzenlendi. Yakınlarını kaybeden şehit aileleri mezarları ziyaret ederek İlçe Müftüsü Yılmaz Küçük ve din görevlileri tarafından dua ve kuranı kerim okundu. Depremde yakınlarını kaybeden ailelerin akın ettiği mezarlıklarda, deprem şehitleri okunan dualarla bir kez daha anıldı. Programın ardından lokum dağıtıldı. Düzenlenen mevlit ve anma programında hüzün ve gözyaşı hakimdi. Törene Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narinoğlu, Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, Karamürsel Garnizon Komutanı Jandarma Yüzbaşı Sadık Eroğlu, İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı Cenk Bozdağ, İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Çakır, Karamürsel İlçe Müftüsü Yılmaz Küçük, Din görevlileri, Meclis Üyeleri Siyasi İlçe Başkanları ve vatandaşlar katıldı. Karamürsel'de deprem şehitleri için düzenlenen program saat 17.30 da ilçe merkez yeni camide düzenlenen mevlit programı ile devam etti.

Karamürsel'de Deprem Şehitleri Mezarları Başında Anıldı Karamürsel Haber

Karamürsel’de Deprem Şehitleri Mezarları Başında Anıldı

 

Marmara depreminin 16. yıl dönümünde, Karamürsel Yeni Mezarlıktaki Deprem Şehitliği’nde, yakınlarını kaybedenler için anma ve mevlit programı düzenlendi.

Marmara depreminin 16. yıl dönümünde, Karamürsel İlçesindeki Yeni mezarlıktaki Deprem Şehitliği’nde, yakınlarını kaybedenler için İlçe Müftüsü Yılmaz Küçük ve din görevlileri tarafından dua ve kuranı kerim okundu.

Karamürsel Yeni Mezarlıktaki Deprem Şehitliği'nde, 1999 Karamürsel depreminin 16. Yıldönümü dolayısıyla bir anma töreni düzenlendi. Yakınlarını kaybeden şehit aileleri mezarları ziyaret ederek İlçe Müftüsü Yılmaz Küçük ve din görevlileri tarafından dua ve kuranı kerim okundu. Depremde yakınlarını kaybeden ailelerin akın ettiği mezarlıklarda, deprem şehitleri okunan dualarla bir kez daha anıldı. Programın ardından lokum dağıtıldı.

 

Düzenlenen mevlit ve anma programında hüzün ve gözyaşı hakimdi. Törene Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narinoğlu, Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, Karamürsel Garnizon Komutanı Jandarma Yüzbaşı Sadık Eroğlu, İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı Cenk Bozdağ, İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Çakır, Karamürsel İlçe Müftüsü Yılmaz Küçük, Din görevlileri, Meclis Üyeleri Siyasi İlçe Başkanları ve vatandaşlar katıldı. Karamürsel'de deprem şehitleri için düzenlenen program saat 17.30 da ilçe merkez yeni camide düzenlenen mevlit programı ile devam etti.

 

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom