Validen Karamürsel Esnaf Odasına Ziyaret

Validen Karamürsel Esnaf Odasına Ziyaret Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, Karamürsel Esnaf ve Sanatkarlar Odasına ziyarette bulundu. Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu’na ziyarette Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narinoğlu, Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, Kocaeli Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Kemal Kaya eşlik etti. Karamürsel Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı İsmail Aydın ve oda üyeleri Valiyi kapıda karşılayarak çiçek takdiminde bulundular. Kocaeli Esnaf ve Sanatkarlar Odasına geçen Vali, Oda Başkanı İsmail Aydın ve oda üyeleri ile Karamürsel'deki Trafik, Otopark ve Karamürsel Devlet Hastanesi ile Acil Servis'in yetersizliği konuları görüşülerek bu konuda ne yapılabilecekleri konusunda bilgi alışverişinde bulunuldu.

Validen Karamürsel Esnaf Odasına Ziyaret Karamürsel Haber

Validen Karamürsel Esnaf Odasına Ziyaret

 

Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu, Karamürsel Esnaf ve Sanatkarlar Odasına ziyarette bulundu.

 

Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu’na ziyarette Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narinoğlu, Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, Kocaeli Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Kemal Kaya eşlik etti.

 

Karamürsel Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı İsmail Aydın ve oda üyeleri Valiyi kapıda karşılayarak çiçek takdiminde bulundular.

 

Kocaeli Esnaf ve Sanatkarlar Odasına geçen Vali, Oda Başkanı İsmail Aydın ve oda üyeleri ile Karamürsel'deki Trafik, Otopark ve Karamürsel Devlet Hastanesi ile Acil Servis'in yetersizliği konuları görüşülerek bu konuda ne yapılabilecekleri konusunda bilgi alışverişinde bulunuldu.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom