Başıboş köpekler Karamürsel'i bastı!

Başıboş köpekler Karamürsel'i bastı! Karamürsel'de sayıları hızla artan ve bir türlü önüne geçilemeyen başıboş köpeklerin Karamürsel'in merkezinde sürüler halinde gezmeleri büyük tedirginlik oluşturuyor. Çocukların ve de büyüklerin korkulu rüyası haline gelen başıboş köpeklerden dolayı vatandaşlar tedirgin. Sokaklarda bilhassa sahil şeridinde başıboş gezen sahipsiz köpeklerin oluşturduğu tehlikeye henüz tam anlamıyla bir çözüm bulunabilmiş değil. İki yıl önce Karamürsel’de 13 yaşındaki Bayram Varol adlı çocuk sokakta başıboş bir köpekten kaçarken otobüsün altında kalarak hayatını kaybetti. Genç bir hayat gitti. Bir köpekten. Karamürsel'de dolaşan bu başıboş köpekler ne kadar zararsız denilse de netice sahipsiz sokak hayvanı. Üstelik aşısız. Kocaeli Büyükşehir belediyesi ve de Karamürsel Belediyesi bu konuda neden bir girişimde bulunmuyor merak konusu. 13 yaşında bir çocuk köpekten kaçarken hayatını kaybetmişti hatırlatmak ne kadar acıysa bu gibi olayların önüne geçmekte belediyenin işi. Köpeklerin topluca Karamürsel'in göbeğinde dolaşmaları vatandaşları tedirgin ediyor!!!! Yetkililere duyurulur.

Başıboş köpekler Karamürsel'i bastı!

Başıboş köpekler Karamürsel'i bastı!

Karamürsel'de sayıları hızla artan ve bir türlü önüne geçilemeyen başıboş köpeklerin Karamürsel'in merkezinde sürüler halinde gezmeleri büyük tedirginlik oluşturuyor.

Çocukların ve de büyüklerin korkulu rüyası haline gelen başıboş köpeklerden dolayı vatandaşlar tedirgin.

Sokaklarda bilhassa sahil şeridinde başıboş gezen sahipsiz köpeklerin oluşturduğu tehlikeye henüz tam anlamıyla bir çözüm bulunabilmiş değil.

İki yıl önce Karamürsel’de 13 yaşındaki Bayram Varol adlı çocuk sokakta başıboş bir köpekten kaçarken otobüsün altında kalarak hayatını kaybetti. Genç bir hayat gitti. Bir köpekten.

Karamürsel'de dolaşan bu başıboş köpekler ne kadar zararsız denilse de netice sahipsiz sokak hayvanı. Üstelik aşısız. Kocaeli Büyükşehir belediyesi ve de Karamürsel Belediyesi bu konuda neden bir girişimde bulunmuyor merak konusu. 13 yaşında bir çocuk köpekten kaçarken hayatını kaybetmişti hatırlatmak ne kadar acıysa bu gibi olayların önüne geçmekte belediyenin işi.

Köpeklerin topluca Karamürsel'in göbeğinde dolaşmaları vatandaşları tedirgin ediyor!!!!

Yetkililere duyurulur.

 

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom