YILDIRIM AĞAR KONUŞTU

Dün ilçemizde bulunan Karamürsel Altınkemer Kültür Merkezi Toplantı Salonu’nda gerçekleşen 65’nci AK Parti Karamürsel İlçe Danışma Meclisi’ne AK Parti Kocaeli Milletvekilleri Zeki Aygün, Mehmet Akif Yılmaz, Büyükşehir Belediye Başkan vekili Zekeriya Özak, Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, AK Parti Karamürsel İlçe Başkanı Recep Demirel ve yönetimi, AK Parti Karamürsel Belediye Meclis üyeleri, AK Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Adem Özgüneş ve yönetimi, AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Nurcan Aydın, yönetimi ve partililer katıldı. Mecliste partililere seslenen Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, Bugün Türkiye’nin içinde bulunduğu durum, 7 Haziranda AK Parti’nin oy kaybından meydana gelen bir durumdur. AK Parti tek başına iktidara gelseydi bir şehidimiz bile olmayacaktı.

YILDIRIM  AĞAR  KONUŞTU Karamürsel Haber

Dün ilçemizde bulunan Karamürsel Altınkemer Kültür Merkezi Toplantı Salonu’nda gerçekleşen 65’nci AK Parti Karamürsel İlçe Danışma Meclisi’ne AK Parti Kocaeli Milletvekilleri Zeki Aygün,  Mehmet Akif Yılmaz,  Büyükşehir Belediye Başkan vekili Zekeriya Özak, Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, AK Parti İl Başkanı Şemsettin Ceyhan, AK Parti Karamürsel İlçe Başkanı Recep Demirel ve yönetimi,  AK Parti Karamürsel Belediye Meclis üyeleri, AK Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Adem Özgüneş ve yönetimi, AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Nurcan Aydın, yönetimi ve partililer katıldı. Mecliste partililere seslenen Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, Bugün Türkiye’nin içinde bulunduğu durum, 7 Haziranda AK Parti’nin oy kaybından meydana gelen bir durumdur. AK Parti tek başına iktidara gelseydi bir şehidimiz bile olmayacaktı diyerek sözlerine başladı.

ARTIK BAHANE KALMADI

İlk olarak söz alan AK Parti Karamürsel ilçe Başkanı Recep Demirel,  “Artan terör olaylarına ilişkin gelen üzücü şehit haberleri üzerine milletimizin başı sağ olsun. Bildiğiniz gibi bugün cumhurbaşkanımız seçim takvimimizi açıkladı. Bahanelerimiz çok ve hepsini bir yere bırakacağız. Kaybedilen seçimde partili olarak kendimizde bir sorun olduğunu düşünüyorum. Geriye dönüp, çalışmalarımıza bakmamız gerekiyor. Seçimlerde ne kadar çalıştığımızı bir sorgulayalım. Ben ne yaptım? Kelimesini bu seçimde kendimize soralım.  Armudun sapı, elmanın çöpü mevzuları bugün itibariyle bitmiştir.

İlçe başkanı olarak kimin ne kadar çalıştığını biliyorum. Ben kendimi de biliyorum. Sizde bilin ona göre çalışın. Genel merkez ve il yönetimimiz gereken dersleri alarak yola çıkacaktır. Bizde gereken dersleri alarak üzerimize düşen görevi yerine getireceğiz. Kendi oyumuzdan kayıplarımızı, küskünlerimizi, dargınlarımızı ve kimin neden oy vermediğini biliyoruz. Kaybolan seçmenlerimizin kalplerine girmemiz gerekiyor. AK Parti Karamürsel ailesi olarak gücümüzü dosta düşmana göstereceğiz.” dedi.

AMAÇ KAOS YARATMAK

İsmail Yıldırım, “Ülke olarak çok kötü günlerden geçiyoruz. Şehitlerimizin ateşi düştüğü yeri yakıyor. Bedel ödemeden hiçbir şeyin sahibi olamayacağımızı biliyoruz. Cumhuriyet’in nasıl kurulduğunu ve nasıl yaşatıldığını bizler çok iyi biliyoruz. 7 Haziran sonrası yaşanan süreç bizleri derinden üzüyor. Bizler; dil ve ırk gözetmeksizin emanet aldığımız bu toprakları torunlarımıza emanet bırakmak için din etrafında toplanmamız bir olmamız gerekiyor. Ülkeyi parçalamak için bir araya gelen sözde aydınların oluşturduğu grubun oyunlarına düşmeyeceğiz. Aradaki bir millet davası yoktur. Tek amaç Kürt-Türk arasında huzursuzluk yaratmaktır.

KONUŞULACAK ZAMAN DEĞİL

Bu coğrafyada tekrar barış ve huzurun bir araya gelmesi için bizde bu memleketin geleceğini kurtarmak için inançla bir asker gibi çalışacağız. Bu davaya inanan insanlar tekrar bir araya gelecek ve yol gösterecek liderimiz ile birlikte kaldığımız yerden devam edeceğiz. 7 Haziran seçimlerini tartışacak zamanımız yoktur. Kasım seçimleri için an itibariyle komşudan başlayarak her an seçmenimizle iletişime geçmemiz gerekiyor.

GÖRÜŞMELER İÇİMİ ACITIYOR

7 Haziranda AK Parti’nin oy kaybından meydana gelen bir durumdur. AK Parti tek başına iktidara gelseydi bir şehidimiz bile olmayacaktı. AK Parti dışında kurulan bir ortaklık ülkeyi büyük kaosa götürecektir. Birçoğumuzun hala akıl erdiremediği paralel yapıyla mücadele ülkeyi bu duruma getirdi. Onlarla hala bilmeden ve istemeden de olsa görüşen partililerimizin bu davranışı benim kanıma dokunuyor. En ufak bir tavizde paraleller sizi yanında götürecektir. Paralel yapıdan uzak durun, bu yapı ile mücadeleye devam edin.  Ne olur sokakta bizim gözümüz kulağımız olun. Gerekirse 24 saat bana ulaşabileceğinizden emin olun. Bu 2 aylık süreç hepimiz için çok önemlidir. Karamürsel’de çalışarak yüzde 52 oy alacağız ve bunu başaracağız. Kayıp olan seçmenimizin gönlünü tekrar kazanırsak yüzde 52’nin üstüne çıkacağımızı biliyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun.

KAYBEDERSEK NE OLACAK

Zeki Aygün ise, “Ülkenin bugünkü durumunu hepimiz görüyoruz. Bu duruma geldiğimiz tarih 7 Haziran’dır. Bunun nedenlerini hepimiz üç aşağı beş yukarı biliyoruz. Sandıklardaki oy oranlarımıza sandık sandık inceleyerek, oy kaybı yaşanan stratejik mahalleri bulmamız gerekiyor. Bu seçimi de atlatamazsak geçmişin tapınak şövalyeleri zil takıp oynayacaklar. İstikbalimizi AK Parti döneminde kazanmaya başladık ve kaybetmeye hiç niyetimiz yok.  Ateisti, teröristi, putperesti bir araya geldi bölgeyi kan gölüne çevirdi. Birlik beraberlik ile üzerimize oynanan oyunları bozacağız.

PARALEL YAPIYA YÜKLENDİ

Devamın'da Paralel yapı hak ile batıl arasında gizlenerek, batıl çalışarak hak gözüken bir münafık topluluğudur. Bu yapının üst kademesini temizledik, taban ve taban ile arada kalan kişiler kaldı. Aradaki imamların aklı başına geldi. Tabandakilerde doğru olana dönüyor. Gelmeyenler, hala ısrar edenler, bizim kardeşimiz değil, kalleşimiz olacaktır. Hukuk içerisinde bunları temizlemek zordur. Hukuku da düzeltmemiz için mecliste güçlü olmamız gerekiyor. Bu seçim, Kurtuluş Savaşı’mızın başlangıcıdır. Eskiden savaşlar cephelerde yapılıyordu şimdi ise mecliste savaşacağız.  Oyun büyük ve irademiz ile bu oyunu bozacağız. Hainler, güçlü bir Türkiye istemiyor ve bu isteklerinde başarılı olamayacaklar” sözleri ile basına kapılarını kapattılar.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom