İsmail Yıldırım'a CHP ilçe başkanı Şinasi Yazar'dan çok sert yanıt;

'Yakında meğer Öcalan, teröristmiş bizi kandırdı derseniz valla şaşmam' Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım'ın AKP Karamürsel Grup toplantısında yaptığı konuşmada 'AKP tek başına iktidara gelseydi tek bir şehidimizi bile olmazdı' sözüne Karamürsel CHP ilçe Başkanı Şinasi Yazar'dan sert yanıt geldi.

İsmail Yıldırım'a  CHP ilçe başkanı Şinasi Yazar'dan çok sert yanıt; Karamürsel Haber

Karamürsel belediye Başkanı İsmail Yıldırım’a

CHP ilçe başkanı Şinasi Yazar’dan sert yanıt;

‘Yakında meğer Öcalan, teröristmiş bizi kandırdı derseniz valla şaşmam’

Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım’ın AKP Karamürsel Grup toplantısında yaptığı konuşmada ‘AKP tek başına iktidara gelseydi tek bir şehidimizi bile olmazdı’ sözüne Karamürsel CHP ilçe Başkanı Şinasi Yazar’dan sert yanıt geldi.

Şinasi yazar’ın verdiği yanıtı aynen şöyle;

‘Karamürsel Belediye başkanı Sn İsmail Yıldırım İlçe danışma kurulunda AKP tek başına iktidara gelseydi tek bir şehidimiz bile olmazdı demiş.

Bu açıklama doğru ise esefle kınıyorum. Bu sözün neresinden baksam bir anlam veremiyorum. Ve ben şu anlamı çıkarıyorum. Ya bizi tek başına iktidar yapın yoksa terör hortlar. Önümüzde seçim var. Millet düşünsün taşınsın ona göre karar versin. Ben varsam ülke var ben yoksam ülke yansın. Bu düşünce tarzı bugün gelinen noktanın sebebidir..

İktidardan millet iradesi ile de gitmemek için her şeyi yapacaklarının ipuçlarını veriyorlar. Âmâ unuttukları bir şey var Türk milleti dayatmalara asla boyun eğmez. Yedi düvele meydan okumuş bu millet AKP’nin bu dayatmacı zihniyetine de gereken cevabı verecektir. Bizim milletimize inancımız tamdır. İsmail Yıldırımda Karamürsel’den gerekli cevabı alacaktır. Biz sabırlıyız Allah sabredenlerle beraberdir.

Tutturmuşlar paralel yapı. Yahu paralel sizsiniz haberiniz yok. Sağınız solunuz kendiniz paralelsiniz Türkiye Cumhuriyetine paralel oldunuz.

Doğuda çözüm süreci meğerse PKK ya yığınak yapma, silahlara bakım yapma süreci olmuş. Yakında meğer Öcalan teröristmiş bizi kandırdı derseniz valla şaşmam.

Başkanın açıklamasını önce Allaha sonra milletimize havale ediyorum’ dedi.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom