KARAMÜRSEL BELEDİYE MECLİSİNİN ALDIĞI KARARLAR NEDEN GİZLİ ?

Karamürsel'in sevilen simalarından ve çok geniş bir çevre tarafından tanınan Karamürsel merkezdeki iki dükkanı ile Karamürsel'de ilçemiz insanına yıllardır hizmet veren ve sosyal olarak çok aktif bir kişi olan Mehmet Akdeniz,geçtiğimiz günlerde kendi sosyal paylaşım sitesinden Karamürsel'de binlerce insanın merak ettiği ve gerek iş yerinde yapılan muhabbetlerde gerekse katıldığı ortamlarda Karamürsel Belediyesi Meclisi ile alakalı insanların kafalarında bir çok soru işareti olduğunu dile getirdi. Bu konuların başlıcaları şunlar ; Belediye Meclis üyelerinin yetkileri nelerdir ? Belediye Meclisi Şimdiye kadar hangi kararları almıştır ? Belediye Meclis üyeleri alınan kararlarda ne kadar bağımsız kalmıştır ? Belediye Meclis üyeleri Karamürsel'e neler kazandırmıştır ? Belediye Meclis üyeleri çalışmaları hakkında halka ne kadar bilgi vermemiştir? Belediye Meclis üyeleri arasında 1 koyunu dahi emanet etmeyeceğim insanları o listelere kimler yazıyor hangi özelliklerinden dolayı bu insanlar listeye giriyor. ? Belediye Meclis üyelerinin Karamürsel'in gelişimi için bir çalışması varmı ? Neden Belediye meclis üyelerinin çoğunluğu Mimar yada İnşaat Mühendisidir ? Bizlerde bu konulara ilaveten daha geçtiğimiz gün Sn Kocaeli Valisi Güzeloğluna sunulan karamürsel kitapçığının başlığını hatırlatarak soruyoruz. Kimden neyi saklıyorsunuz ? Karamürsel'de sizleri seçen insanlarda dahil olmak üzere herkesin parasının nereye harcandığını bilmeye hakkı yokmu ?

KARAMÜRSEL BELEDİYE MECLİSİNİN ALDIĞI KARARLAR NEDEN GİZLİ ? Karamürsel Haber

Karamürsel'in sevilen simalarından ve çok geniş bir çevre tarafından tanınan Karamürsel merkezdeki iki dükkanı ile Karamürsel'de ilçemiz insanına  yıllardır hizmet veren ve sosyal olarak çok aktif bir kişi olan Mehmet Akdeniz,geçtiğimiz günlerde kendi sosyal paylaşım sitesinden Karamürsel'de  binlerce insanın merak ettiği ve gerek iş yerinde yapılan muhabbetlerde, gerekse katıldığı ortamlarda Karamürsel Belediyesi Meclisi ile alakalı insanların kafalarında bir çok soru işareti olduğunu dile getirdi. Bu konuların başlıcaları şunlar ;
Belediye Meclis üyelerinin yetkileri nelerdir ?
Belediye Meclisi Şimdiye kadar hangi kararları almıştır ?
Belediye Meclis üyeleri alınan kararlarda ne kadar bağımsız kalmıştır ?
Belediye Meclis üyeleri Karamürsel'e neler kazandırmıştır ?
Belediye Meclis üyeleri çalışmaları hakkında halka ne kadar bilgi vermemiştir?
Belediye Meclis üyeleri arasında 1 koyunu dahi emanet etmeyeceğim insanları o listelere kimler yazıyor hangi özelliklerinden dolayı bu insanlar listeye giriyor. ?
Belediye Meclis üyelerinin Karamürsel'in gelişimi için bir çalışması varmı ?
Neden Belediye meclis üyelerinin çoğunluğu Mimar yada İnşaat Mühendisidir ?

Bizlerde bu konulara ilaveten Karamürsel’de yapılan ve Kocaeli Valisi Hasan Basri Güzeloğlu’nun başkanlığını yaptığı toplantıda Karamürsel Belediye başkanlığı tarafından bastırılan ve dağıtılan ‘Karamürsel Belediyesi Vaat değil Söz Verdik’ adlı kitapçıkta yer alan ‘Temel değerlerimiz’ başlığı altında ‘ŞEFFAF VE HESAP VEREBİLİR OLMAK’ sözüne karşılık bizler ve Karamürselli vatandaşlar, Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım’dan bu sözünü tutmasını istiyoruz.
Karamürsel'de sizleri seçen insanlarda dahil olmak üzere herkesin parasının nereye harcandığını bilmeye hakkı yokmu ?

Saklanacak veya gizlenecek bişey yoksa neden herşey gizli ?

Yorum Yaz


Yorumlar

Çok Okunanlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom