KARAMÜRSEL'E 1 UZMAN 4 PRATİSYEN ATANDI

KARAMÜRSEL'E 1 UZMAN 4 PRATİSYEN Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan atamalarda Gölcük Devlet Hastanesine 5 pratisyen, Dilovası Devlet Hastanesi’ne 3 pratisyen, Körfez Devlet Hastanesine 5 pratisyen, Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesine 5 pratisyen, Karamürsel Devlet Hastanesi 4 pratisyen, 1 Uzman hekim, Darıca Farabi Devlet Hastanesi’ne 5 pratisyen, Gebze Fatih Hastanesine 10 pratisyen, Kocaeli Devlet hastanesine 8 pratisyen, 1 uzman hekim, SEKA Devlet Hastanesi’ne 10 pratisyen, Kandıra Devlet Hastanesine 5 pratisyen, 1 uzman hekim atandı.

KARAMÜRSEL'E 1 UZMAN 4 PRATİSYEN ATANDI Karamürsel Haber

Kocaeli’ye 128’i atandı. Hekimlerin 63’ü devlet hastanelerine, 65’i ise Toplum Sağlığı Merkezleri ve Acil Sağlık Hizmetleri Merkezlerine atandı

 

 64’üncü Dönem Devlet hizmeti Yükümlülüğü, Eş ve Mazeret atamaları gerçekleştirildi. Dün gerçekleştirilen kurada 12 bin 573 uzman ve pratisyen hekimden 128’i Kocaeli’ye atandı. Yapılan atamalarda 3 uzman hekim ve 60 pratisyen hekim devlet hastanelerine atanırken, 65 pratisyen hekim ise 12 ilçede Toplum Sağlığı Merkezi, Acil Sağlık Hizmetlerine atandı.

 

KARAMÜRSEL'E 1 UZMAN 4 PRATİSYEN

Sağlık Bakanlığı tarafından yapılan atamalarda Gölcük Devlet Hastanesine 5 pratisyen, Dilovası Devlet Hastanesi’ne 3 pratisyen, Körfez Devlet Hastanesine 5 pratisyen, Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesine 5 pratisyen, Karamürsel Devlet Hastanesi 4 pratisyen, 1 Uzman hekim, Darıca Farabi Devlet Hastanesi’ne 5 pratisyen, Gebze Fatih Hastanesine 10 pratisyen, Kocaeli Devlet hastanesine 8 pratisyen, 1 uzman hekim, SEKA Devlet Hastanesi’ne 10 pratisyen, Kandıra Devlet Hastanesine 5 pratisyen, 1 uzman hekim atandı.

 

TOPLUM SAĞLIĞI MERKEZLERİNE 50 ATAMA

Doktor atamalarında toplum sağlığı merkezleri ve Acil Sağlık Hizmetleri Merkezlerine de atamalar yapıldı. Kocaeli’de bulunan 12 ilçenin toplum sağlığı merkezlerine toplam 50 pratisyen hekim atanırken, 6 Acil Sağlık Hizmeti Merkezine de 14 hekim atandı. Toplum Sağlığı Merkezlerinde en fazla atama Gebze ve Çayırova Toplum Sağlığı merkezlerine yapıldı. Atamalarda ayrıca İl Ambulans Servisi komut komuta Merkezi’ne de bir pratisyen hekim atandı.

Karamürsel Devlet Hastanesi

Pratisyen:

Arda Bilgili

Emre Özmen

Gamze Öztürk

Merve Anıl Şentürk

Uzman

Radyoloji Uzmanı Derya Karapınar

 

TOPLUM SAĞLIĞI MERKEZİ

Karamürsel Toplum Sağlığı Merkezi

Rabia Ecem Yunak

Ahmet Yıldırım Balık

Melis Bektaş

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom