Yaşlı ve Alzheimer hastası adamı bıçaklayıp yol kenarına attılar

Yaşlı ve Alzheimer hastası adamı bıçaklayıp yol kenarına attılar Karamürsel'de sırtından bıçaklanarak yaralanmış olarak bulunan yaşlı ve alzheimer hastası adam hastaneye kaldırıldı. Olay akşam saat 21.00 sıralarında Karamürsel Kayacık Mahallesi Şark Sitesi mevkiinde meydana geldi. Yol kenarında hareketsiz yatan bir kişinin olduğunu fark eden vatandaşlar polise ve sağlık ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen ekipler yerde yatan ve isminin Asım Gedikoğlu (83) olduğu öğrenilen kişinin sırt bölgesinden bıçaklanarak yaralandığını tespit etti. Sağlık ekip Gedikoğlu'nu ambulansa alarak ilk müdahalenin ardından Karamürsel Devlet Hastanesi acil servisine götürdü. Asım Gedikoğlu'nun hayati tehlikesinin olmadığı ve de alzheimer hastası olduğu öğrenilirken polis olayı gerçekleştiren kişi yada kişilerin tespiti için çalışma başlattı.

Yaşlı ve Alzheimer hastası adamı  bıçaklayıp yol kenarına attılar Karamürsel Haber

Yaşlı ve Alzheimer hastası adamı  bıçaklayıp yol kenarına attılar

Karamürsel'de sırtından bıçaklanarak yaralanmış olarak bulunan yaşlı ve alzheimer hastası adam hastaneye kaldırıldı.

Olay akşam saat 21.00 sıralarında Karamürsel Kayacık Mahallesi Şark Sitesi mevkiinde meydana geldi. Yol kenarında hareketsiz yatan bir kişinin olduğunu fark eden vatandaşlar polise ve sağlık ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen ekipler yerde yatan ve isminin Asım Gedikoğlu (83) olduğu öğrenilen kişinin sırt bölgesinden bıçaklanarak yaralandığını tespit etti.

 

Sağlık ekipleri  Gedikoğlu'nu ambulansa alarak ilk müdahalenin ardından Karamürsel Devlet Hastanesi acil servisine götürdü. Burada yapılan müdahalelerin ardından gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesine sevk edilen  Asım Gedikoğlu'nun hayati tehlikesinin olmadığı ve de alzheimer hastası olduğu öğrenilirken polis olayı gerçekleştiren kişi yada kişilerin tespiti için çalışma başlattı.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom