"NİYAZİ BAYAR" MİLLET VEKİLİ ADAY ADAYI OLDU

İlçemiz'de AK Parti denilince ilk akla gelen isimlerden olan ve Karamürsel İlçe Teşkilatı’nın kurucularından olan geçtiğimiz dönem teşkilat başkanlığıda yapmış olan Niyazi Bayar, 1 Kasım seçimleri için AKP’den milletvekili aday adaylığı için başvuru yaptı. Parti binasına gelerek başvuru formunu teslim eden Bayar’a destek için Karamürsel İlçe Başkanı Recep Demirel ve Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım da hazır bulundu.

Karamürsel Haber

İlçemiz'de AK Parti denilince ilk akla gelen isimlerden olan ve Karamürsel İlçe Teşkilatı’nın kurucularından olan  geçtiğimiz dönem teşkilat başkanlığıda yapmış olan Niyazi Bayar,  1 Kasım seçimleri için AKP’den milletvekili aday adaylığı için başvuru yaptı. Parti binasına gelerek başvuru formunu teslim eden Bayar’a destek için Karamürsel İlçe Başkanı Recep Demirel ve Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım da hazır bulundu. Başvuru teslim töreninde konuşan Başkan Ceyhan, ”Niyazi ağabeye cesur yürekliliğinden ve davaya gösterdiği katkıdan dolayı teşekkür ediyorum” dedi. Bayar ise şöyle konuştu:Makam, mevki gibi bir derdi yok. Bu bir fedakarlık çabasıdır ve bende bu çabanın içinde yer almaktan onur duyacağım.


İLÇEMİZİN SEVİLEN SİMASI NİYAZİ BAYAR KİMDİR?

Kendisi 1965 Mardin doğumlu.Uzun yıllar önce karamürsel'e yerleşmiş olup ilçemizde ticaretle uğraşmaktadır. Anadolu Üniversitesi İktisat mezunu olup evli  ve 6  çocuk babasıdır. 

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom