77 yaşındaki Alzheimer hastası Ahmet Limon Bir Haftadır Kayıp

Hayatından endişe edilen 77 yaşındaki Alzheimer hastası Ahmet Limon'un aranmasına havanın kararması ile son veren kurtarma ekiplerini çalışmalarını yarın tekrar sürdürecekler. İki çocuklu Ahmet Limon'u bulmak için onlarca insan dağ bayır aradı diyen yakınları," Her geçen gün ümitlerimiz azalıyor. Köyümüzün çevresinde ve çevre köylerde de aramalar yapıldı.Tek umudumuz onu yolda görüp birilerinin yardım için Yalova'ya götürülmüş olması.

77 yaşındaki Alzheimer hastası Ahmet Limon Bir Haftadır  Kayıp Karamürsel Haber

Lütfen görenler güvenlik güçlerine haber versi.Yalova Dere köyünde Cuma günü sabahtan kimseye haber vermeden ayrılan Alzheimer hastası yaşlı adamsan hala haber alınamadı.

Kaybolduğunun ilk günü tüm köy halkı daha sonra jandarma,AFAD ve Sakarya Köpekli insan arama timinin arama yapmasından sonuç alınamadı.

Gün ağarırken arama çalışmalarına tekrar başlayan ekipler insan bulma konusunda eğitilmiş köpekle dağlar,çalılıklar,ormanlık alanlar,dere yataklarında arama yaptılar.

Hayatından endişe edilen 77 yaşındaki Alzheimer hastası Ahmet Limon'un aranmasına havanın kararması ile son veren kurtarma ekiplerini çalışmalarını yarın tekrar sürdürecekler. İki çocuklu Ahmet Limon'u bulmak için onlarca insan dağ bayır aradı diyen yakınları," Her geçen gün ümitlerimiz azalıyor. Köyümüzün çevresinde ve çevre köylerde de aramalar yapıldı.Tek umudumuz onu yolda görüp birilerinin yardım için Yalova'ya götürülmüş olması.Babamızı Yalova da kimse tanımaz.Kimse ile konuşmaz.Çocuk gibidir.Karamürsel'de olabilir .Lütfen bize yardımcı olun.Lütfen görenler en yakın güvenlik gücüne baş vursun...

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom