Karamürselli Şule Durgut doğumdan 4 saat sonra öldü.

Karamürselli Şule Durgut doğumdan 4 saat sonra öldü Biri doğdu, biri öldü Karamürsel'den Balıkesir'e gelin giden ve geçtiğimiz günde ilk doğumunu yapan Şule Durgut (29) doğumdan 4 saat sonra geçirdiği beyin kanaması sonucu hayatını kaybetti. Karamürsel Valideköprü mahallesinde ikamet eden Karamürselli esnaflardan Mehmet Yılancı'nın ve Zeki Yılancı'nın kız kardeşi Şule Durgut, Ferhan Durgut ile evlenerek geçtiğimiz yıl Balıkesir'e gelin gitmişti. Önceki gün ilk çocuğunun doğumu için Balıkesir Devlet hastanesinden'de ilk çocuğun doğumunu gerçekleştirdikten 4 sonra anisden rahatsızlanarak geçirdiği beyin kanaması sonucu hayatını kaybeden Şule Durgut'lu'nun cenazesi dün Karamürsel Valideköprü'de kılınan cenaze namazının ardından Valideköprü aile kabristanlığında toprağa verildi.

Karamürselli Şule Durgut  doğumdan 4 saat sonra öldü. Karamürsel Haber

Karamürselli Şule Durgut doğumdan 4 saat sonra öldü

Biri doğdu, biri öldü

Karamürsel'den Balıkesir'e gelin giden ve geçtiğimiz günde ilk doğumunu yapan Şule Durgut (29) doğumdan 4 saat sonra geçirdiği beyin kanaması sonucu hayatını kaybetti.

Karamürsel Valideköprü mahallesinde ikamet eden Karamürselli esnaflardan Mehmet Yılancı’nın kızı ve Zeki Yılancı'nın kız kardeşi Şule Durgut, Ferhan Durgut ile evlenerek geçtiğimiz yıl Balıkesir'e gelin gitmişti. Önceki gün ilk çocuğunun doğumu için Balıkesir Devlet hastanesinden'de ilk çocuğun doğumunu gerçekleştirdikten 4 sonra aniden rahatsızlanarak geçirdiği beyin kanaması sonucu hayatını kaybeden Şule Durgut’lu’nun cenazesi dün Karamürsel Valideköprü’de kılınan cenaze namazının ardından Valideköprü aile kabristanlığında toprağa verildi.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom