GENÇ KIZ SON ANDA KENDİNİ KURTARDI

Bir bayanı gasp etme ve kişinin hürriyetini yosun bırakma suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildiler Karamürsel 4 Temmuz Mahallesi Fatih Sultan Mehmet Bulvarında oturan M.D. (20) adlı bayanın, hürriyetinden yoksun kılma ve gasp etme suçundan yakalanan N.T. (41) ile M.A. (32) çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

GENÇ KIZ SON ANDA KENDİNİ KURTARDI Karamürsel Haber

Karamürsel 4 Temmuz Mahallesi Fatih Sultan Mehmet Bulvarında oturan M.D. (20) adlı bayanın, hürriyetinden yoksun kılma ve gasp etme suçundan yakalanan N.T. (41) ile M.A. (32) çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Önceki akşam Karamürsel 4 Temmuz Mahallesi Fatih Sultan Mehmet Bulvarında yaşanan olayda, iddialara göre M.D. adlı bir bayanın evine giren N.T ve M.A adlı şahıslar burada M.D’nin ilk önce cep telefonuna el koydular M.D. adlı bayan daha sonra şahısların elinde kurtularak Karamürsel Emniyet Müdürlüğüne giderek bu şahıslardan şikayetçi olduğunu belirterek polis tarafından N.T ve M.A adlı şahıslar göz altına alınarak çıkartıldıkları mahkeme tarafından gasp ve kişinin hürriyetinden yoksun kılmak suçlarından tutuklanarak cezaevine gönderildiler.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom