KARAMÜRSEL ŞEHİTLERİ İÇİN YÜRÜDÜ

Karamürsel şehitleri için yürüdü.Karamürsel'de yüzlerce kişi Cumhuriyet Caddesinde bir araya gelerek teröre lanet ettiler. Ayrıca Yarın yine : Çarşamba günü saat 19.30 da Karamürsel merkez ışıklar Karamürsel alp anıtının önünde toplanıyoruz. Vatan sevgısı olan tüm halkımızı beklİyoruz..

KARAMÜRSEL  ŞEHİTLERİ İÇİN YÜRÜDÜ Karamürsel Haber

 

Karamürsel’de Teröre Tepki Yürüyüşü

Gelen şehit haberleriyle birlikte Karamürsel’de teröre tepki için yürüdüler. Karamürsel Otobüs Terminalinde toplanan vatandaşlar, ellerinde Türk bayraklarıyla teröre tepki gösterdi. Grup, sloganlar atarak Karamürsel Atatürk Anıtının önüne yürüdü. Yürüyüş sırasında esnaflar da dükkanlarına astıkları Türk Bayrakları ve alkışlarıyla destek verdi. Burada yapılan basın açıklamasının ardından grup sakin bir şekilde dağıldı.

Grup adına açıklama yapan Karamürsel Yozgatlılar Sosyal Dayanışma Yardımlaşma Derneği Kurucu Başkanlarından Ali Rıza Camsu “Acımız büyük. Allah mekanlarını cennet etsin. Acımızla birlikte sabırlar tükenmiştir. Biz Osmanlı torunlarıyız. Türk milletinin artık ne verecek şehidi, ne verecek bir karış toprağı, ne de tahammülü kalmıştır. Biz Hepimiz Mehmet’iz Platformu olarak arkadaşlarımızla tepkimizi yürüyüşümüzü gerçekleştirdik. Bundan sonra da süreci takip ederek, gerektiğinde gece, gerektiğinde gündüz, milletin, güvenlik güçlerinin, askerinin, polisinin yanında olduğunu yeniden ilan etmek üzere her zaman bir ve beraber olduğumuzu gösteriyoruz” dedi.

Ayrıca Yarın  : Çarşamba günü saat 19.30 da Karamürsel merkez ışıklar Karamürsel alp anıtının önünde toplanıyoruz. Vatan sevgısı olan tüm halkımızı beklİyoruz..

 

 

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom