CHP 92. Kuruluş Yıldönümü Kutladı

CHP 92. Kuruluş Yıldönümü Kutladı Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Karamürsel İlçe Teşkilatı, partinin kuruluşunun 92. yıldönümünü kutladı. CHP’nin 92. kuruluş yıldönümünü Karamürsel Atatürk anıtına çelenk konulmasıyla kutlandı. Türk bayraklarıyla yürüyerek Atatürk Anıtına gelen CHP’liler, bir birlerini tebrik etti.

CHP 92. Kuruluş Yıldönümü Kutladı Karamürsel Haber

CHP 92. Kuruluş Yıldönümü Kutladı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Karamürsel İlçe Teşkilatı, partinin kuruluşunun 92. yıldönümünü kutladı. CHP’nin 92. kuruluş yıldönümünü Karamürsel Atatürk anıtına çelenk konulmasıyla kutlandı. Türk bayraklarıyla yürüyerek Atatürk Anıtına gelen CHP’liler, bir birlerini tebrik etti. Atatürk anıtına çelengi CHP Karamürsel İlçe Başkanı Şinasi Yazar sundu. Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından konuşan CHP Karamürsel İlçe Başkanı Şinasi Yazar, İçinden geçmekte olduğumuz dönemde yine acı bir sınav veriyoruz. Birbiri ardına gelen şehit haberlerinin tarifsiz acısını anlatacak söz kalmadı.

Ancak bilinmelidir ki Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün dediği gibi ‘Yurtta barış, dünya da barış’ anlayışımızdan hiçbir zaman ayrılmayacak ve eli kanlı terör örgütlerinin birlik ve barışımızı bozmasına izin vermeyeceğiz. Cumhuriyet Halk Partisi zor günlerin partisidir. Bu zor günlerde, halkımızın, CHP’ye ihtiyacı olduğunu biliyoruz. Bu bilinçle, yılmadan, vatanımız için her türlü fedakarlığı yaparak, Türkiye Cumhuriyeti’nin tüm kazanımlarının korunması için çalışacağız.

Gün; Birlik ve beraberliğimizi bozmak isteyenler karşısında tek yürek, tek yumruk olma günüdür. Gün; Acıda bir olma, el ele vererek yaşanan bu acılara son verme günüdür. Gün; Önce Türkiye günüdür.

Bu duygu ve düşüncelerle, Emperyalizme karşı, tam bağımsız Türkiye Cumhuriyeti için mücadele eden kurucumuz Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere, bu vatan için canını feda eden ve bugünde feda etmekte olan tüm şehitlerimizin acısını yüreğimizde yaşıyoruz, saygı, minnet ve rahmetle anıyoruz dedi.

 

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom