KARAMÜRSEL'DE TİCARİ ARAÇLARDAN BAYRAKLI TEPKİ

Karamürsel Şehir içi Hat dolmuşları ve Karamürsel Ticari Taksileri Dağlıca’da 16 askerin şehit edilmesini dolmuşlarına bayrak asarak protesto etti. Karamürsel’de Şehiriçi Minibüsleri ve Ticari Taksi sürücüleri, Hakkari Dağlıca’da teröristlerin hain saldırısını protesto etmek amacıyla dolmuşlarına ve Taksilerine Türk bayrağı astı.

KARAMÜRSEL'DE  TİCARİ  ARAÇLARDAN  BAYRAKLI  TEPKİ Karamürsel Haber

Karamürsel Şehir içi  Hat dolmuşları ve Karamürsel Ticari Taksileri  Dağlıca’da 16 askerin şehit edilmesini araçlarına bayrak asarak protesto etti.
Karamürsel’de Şehiriçi Minibüsleri ve Ticari Taksi sürücüleri, Hakkari Dağlıca’da teröristlerin hain saldırısını protesto etmek amacıyla dolmuşlarına ve Taksilerine Türk bayrağı astı. Her gün televizyonlarda saldırı haberleri ve şehit haberleri görüyoruz. Bunlar bizi derinden üzüyor ve yaralıyor. Son olarak Dağlıca’da gerçekleştirilen hain saldırıda çok sayıda şehit olduğu söyleniyor. Bizlerde gerçekleştirilen bu saldırıyı kendimizce protesto etmek amacıyla araçlarına  Türk bayrağı astık. Dağlıca’da şehit olan askerlerimize Cenab-ı Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz. Başımız sağolsun" dediler.

 

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom