Münteha Purut; 'Terörü, teröristi ve teröre destek verenleri lanetliyoruz'

Karamürsel ADD Şube Başkanı Münteha Purut; 'Terörü, teröristi ve teröre destek verenleri lanetliyoruz' Karamürsel Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Başkanı Münteha Purut yaptığı basın açıklamasıyla ‘Terörü, teröristi ve teröre destek verenleri lanetliyoruz’ dedi Purut, yaptığı açıklamada şöyle konuştu, ‘7 Hazirandan bu yana her gün gelen şehit haberleri artarak devam ediyor ülkemizin canı yanıyor. Cumhurbaşkanının bir TV kanalında PKK yığınak yapmış bizi kandırmışlar sözü ülkemizin ne kadar aciz yönetildiğinin kanıtıdır bu millet 400 değil 550 milletvekili gönderdi meclise gereken yapılmalıydı cumhuriyet tarihinde ilk kez anti demokratik sistemle beğenilmeyen sonuçlar çok büyük acılarla bize geri dönüyor.

Münteha Purut;  'Terörü, teröristi ve teröre destek verenleri lanetliyoruz' Karamürsel Haber

Karamürsel ADD Şube Başkanı Münteha Purut;

‘Terörü, teröristi ve teröre destek verenleri lanetliyoruz’

Karamürsel Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Başkanı Münteha Purut yaptığı basın açıklamasıyla ‘Terörü, teröristi ve teröre destek verenleri lanetliyoruz’ dedi

Purut, yaptığı açıklamada şöyle konuştu, ‘7 Hazirandan bu yana her gün gelen şehit haberleri artarak devam ediyor ülkemizin canı yanıyor. Cumhurbaşkanının bir TV kanalında PKK yığınak yapmış bizi kandırmışlar sözü ülkemizin ne kadar aciz yönetildiğinin kanıtıdır bu millet 400 değil 550 milletvekili gönderdi meclise gereken yapılmalıydı cumhuriyet tarihinde ilk kez anti demokratik sistemle beğenilmeyen sonuçlar çok büyük acılarla bize geri dönüyor.

İçimiz yanıyor gencecik yavrularımızın hayalleri yarım kalıyor, evlatlarımız yetim kalıyor ocaklar sönüyor sadece adı olan aciz hükümet eli kolu bağlı oturuyor. Hala şehitlerimiz üzerinden oy hesabı yapılıyor yasal olmayan 1 Kasım seçimlerinde halkımızın gereken cevabı vereceğine inancımız sonsuzdur. Artık şehit haberleri duymak istemiyoruz. Terörü teröristi ve teröre destek verenleri lanetliyoruz.

Şehitlerimize Allahtan rahmet acılı ailelerine sabırlar diliyoruz’ dedi.

 

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom