KARAMÜRSEL BELEDİYESİNE GİDEN BİR VATANDAŞ DARP EDİLDİ

Karamürsel Belediyesine giden Ereğli Esnaflardan H.G, Karamürsel Belediyesinde F. G. tarafından darp edilerek belediyenin merdivenlerinden yuvarlandığı iddiası. Olay dün saat 16.30 sıralarında Karamürsel Belediye Binasına giden esnafın bir belediye çalışanı ile bir konuyu görüşmek amaçlı Karamürsel Belediyesine giden Ereğli Esnaflardan H.G, Karamürsel Belediye Binasında F. G’le tartışmaya başladı, bu tartışma itişmeye ve yumruklaşmaya kadar gittiği sırada Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım ve Zabıta görevlileri de olaya dahil olmasıyla birlikte H. G. Belediyenin Binasının merdivenlerinden yuvarlanarak Belediye binasının dışına atıldı.

KARAMÜRSEL BELEDİYESİNE GİDEN BİR VATANDAŞ DARP EDİLDİ Karamürsel Haber

Karamürsel Belediyesine giden   Ereğli Esnaflardan H.G, Karamürsel Belediyesinde iş yeri ile alakalı bir konuyu konuştuğu sırada olaya mudahil olan F. G. tarafından darp edilerek belediyenin merdivenlerinden yuvarlandığı iddiası.

Olay dün saat 16.30 sıralarında Karamürsel Belediye Binasına giden Ereğli Esnaflarından  H.G, Karamürsel Belediye Binasında iş yeri ile alakalı bir konuyu halletmeye çalıştığı sırada olaya dahil olan  F. G’le tartışmaya başladı, bu tartışma itişmeye ve yumruklaşmaya kadar gittiği H. G. isimli şahsın Belediye Binasının merdivenlerinden yuvarlanarak Belediye binasının dışına çıkarıldığı.

Binanın dışına çıkarılan H. G. durumu Karamürsel Polisine haber vermesiyle birlikte H. G.’nin vücudunun çeşitli yerlerinde darp izi olduğu tespit edilmesinin ardından ifadesi alınmak üzere karakola götürüldü.

Kesinlikle davacı olmayacak

Olayın ardından Karamürsel belediye başkanı İsmail Yıldırım tarafından Karamürsel Belediyesinde görevli kendisine çok yakın müdürlerinden birine telefonda talimat vererek ‘ne yapıp yapın H. G. davacı olmayacak davasını geri çekecek’ talimatının ardından karakola giden bu müdür H. G. ile yaklaşık yarım saat görüştükten sonra H. G.’nin davasından vazgeçtiği  ve de hastaneden darp edildiğine dahil raporun dahil alınmaması iddiası şok etkisi yarattı.

Şimdi kafalarda dolaşan şu sorulara cevap bekleniyor. ‘H. G. belediye personeli ile  ne konuşmaya gitti , bu konuşma Karamürsel Belediyesinde F. G. tarafından neden müdahale edildi , H. G. davacı olmak ve şikayetçi olduğunu belirtmek üzere karakola gittikten ve ardından belediyeden gelen bu müdürle ne konuştu, davasını geri çekmek için ne söylendi ?

Biz ve bizim gibi Karamürsel halkı bu sorulara açıklama bekliyor.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom