Karamürsel Spor İlçe Müdürlüğüne Çetin Yıldız getirildi

Karamürsel Spor İlçe Müdürlüğüne Çetin Yıldız getirildi Karamürsel Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğünde değişiklik oldu. Müdürlüğe Sedat Karakaş’ın yerine Çetin Yıldız getirildi Karamürsel Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğünde değişiklik oldu. Müdürlüğe Sedat Karakaş’ın yerine Çetin Yıldız getirildi.

Karamürsel Spor İlçe Müdürlüğüne Çetin Yıldız getirildi Karamürsel Haber

Karamürsel Spor İlçe Müdürlüğüne Çetin Yıldız getirildi

Karamürsel Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğünde değişiklik oldu. Müdürlüğe Sedat Karakaş’ın yerine Çetin Yıldız getirildi

Karamürsel Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğünde değişiklik oldu. Müdürlüğe Sedat Karakaş’ın yerine Çetin Yıldız getirildi.

Karamürsel Gençlik Hizmetleri ve Spor ilçe Müdürlüğünde önceki gün değişiklik oldu. İlçe de müdürlük görevini sürdüren Sedat Karakaş’ın yerine, ilçe sporunun sevilen ismi Çetin Yıldız getirildi. Birçok kulüpte antrenörlük kariyeri de bulunan Çetin Yıldız son olarak Karamürsel İdman Yurdu’nda görev yaptı. Yaklaşık bir yıldır Karamürsel Alp Anadolu Lisesi Müdürlüğünü sürdüren Çetin Yıldız yeni görevi olan Karamürsel Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürlüğünde bizde Çetin Yıldız’a yeni görevinde başarılar dileriz.

Yorum Yaz


Yorumlar

Çok Okunanlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom