Karamürsel Şoförler Odası 500 Araçla Teröre Lanet Konvoyu Düzenledi

Karamürsel Şoförler ve Otomobilciler Odası ve Karamürsel Kooperatifçileri taksi, minibüs, otobüs ve kamyonları bayraklarla süsleyerek şehir merkezinde klaksonlarını açıp yaşanan terör olaylarını protesto etti. Şoförler ve Otomobilciler Odası tarafından organize edilen ‘Teröre Tepki Konvoyunda teröre tepki yollara taşındı. Odaya kayıtlı onlarca aracın yanı sıra çok sayıda vatandaştın da araçları ile destek verdiği konvoy, trafiği felç etti. Yaklaşık 500 aracı bulan konvoyda, kornalar teröre tepki için çaldı. Karamürsel Şoförler ve Otomobilciler Odası ve Karamürsel'de bulunan Kooperatifçilerin destekleri ile taksi, minibüs, otobüs ve kamyonları bayraklarla süsleyerek şehir merkezinde klaksonlarını açıp yaşanan terör olaylarını protesto ederken, vatandaşlar da ellerinde bayraklarla konvoya destek verdi.

Karamürsel Şoförler Odası 500 Araçla Teröre Lanet Konvoyu Düzenledi Karamürsel Haber

Karamürsel Şoförler ve Otomobilciler Odası ve Karamürsel Kooperatifçileri  taksi, minibüs, otobüs ve kamyonları bayraklarla süsleyerek şehir merkezinde klaksonlarını açıp yaşanan terör olaylarını protesto etti.

Şoförler ve Otomobilciler Odası tarafından organize edilen ‘Teröre Tepki Konvoyunda teröre tepki yollara taşındı. Odaya kayıtlı onlarca aracın yanı sıra  çok sayıda vatandaştın da araçları ile destek verdiği konvoy, trafiği felç etti. Yaklaşık 500 aracı bulan konvoyda, kornalar teröre tepki için çaldı.

Karamürsel Şoförler ve Otomobilciler Odası ve Karamürsel'de bulunan Kooperatifçilerin  destekleri ile  taksi, minibüs, otobüs ve kamyonları bayraklarla süsleyerek şehir merkezinde klaksonlarını açıp yaşanan terör olaylarını protesto ederken, vatandaşlar da ellerinde bayraklarla konvoya destek verdi.

ŞOFÖRLER TERÖRÜ KINADI

Hakkâri’nin Yüksekova İlçesi Dağlıca Mevkii’nde düzenlenen hain saldırının acısını henüz yüreğinde hisseden, ardından Iğdır’da 1 polisimizin Şehit edilmesi ve Bugün Şırnakta yaşanan 2 Polisimizin şehit olması ve artan terör olaylarında verilen şehitlerimiz için şoför esnafı düzenlediği konvoyla protesto etti. Odaya kayıtlı yüzlerce aracın katılımı ile yapılan konvoya, halkta araçları ile destek verince, uzunluğu kilometreleri bulan tepki yollara sığmadı. Türk Bayrakları ile donatılan yüzlerce araç, İlçemiz'de  korna basarak turlayarak hainler tarafından gerçekleştirilen saldırıyı protesto etti.

 

Görüntüler birazdan....

 

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom