ŞEHİDİMİZ VAR...

Karamürsel Devlet Hastanesi personeli olan Hemşire Raziye Çalık`ın abisinin oğlu Polisimiz Soner Yıldırım, bu sabaha karşı Şırnak`taki hain terör saldırısında şehit düşmüştür. Karamürsel halkı olarak genç yaşta bu hain saldırı sonrası şehit düşen Soner Yıldırım'ın acısını paylaşıyor ve sabır diliyoruz. Karamürsel.tv Ailesi olarak Şehidimize Allah`tan rahmet, ailesine ve yakınlarına sabır diliyoruz.

ŞEHİDİMİZ VAR... Karamürsel Haber

Karamürsel Devlet Hastanesi  personeli olan  Hemsire Raziye Çalık`ın abisinin oğlu  Polisimiz Soner Yıldırım, bu sabaha karşı Şırnak`taki hain terör saldırısında şehit düşmüştür.

PKK’lı teröristlerin, 23’üncü Jandarma Sınır Tümen Komutanlığı girişindeki polis kontrol noktasına getirdiği bomba yüklü aracın infilak ettirilmesi sonucu şehit olan polis meruru 24 yaşındaki Soner Yıldırım’ın şehit düştüğü haberini, annesi Ayşe Yıldırım, hemşire olarak görev yaptığı Trabzon Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi’nde alınca, gözyaşlarına boğuldu.

Trabzon Sağlık Müdürlüğü’nde görev yapan baba Muhammet Yıldırım ise acı haberi Tonya’da aldıktan sonra Trabzon’a doğru yola çıktı. Yıldırım Ailesi’nin Soğuksu Mahallesi’nde oturduğu apartmana Türk bayrakları asıldı, şehidin yakınları ve komşuları gözyaşı döktü.

DEDENİN ŞEHİT ACISI

Şehit polis memurunun dedesi Ali Yıldırım ise olayı haber almasının ardından yakınları tarafından sakinleştirildi.

Erzurum Polis Okulu’ndan mezun olduktan sonra bir süre Zonguldak’ta görev yapan şehit polis Soner Yıldırım, daha sonra Şırnak İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Müdürlüğü’nde göreve başladı. 4 yıllık polis memuru olan Yıldırım’ın yaklaşık 5 aydır Şırnak’ta görev yaptığı öğrenildi.

Şehit polisimiz Soner Yıldırım Yarın Trabzon'da defnedilecek.


Karamürsel.tv Ailesi olarak Şehidimize Allah`tan rahmet, ailesine ve yakınlarına sabır diliyoruz.

 

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom