CENK BOZDAĞ ÇOCUK ŞUBE MÜDÜRÜ OLDU

Karamürsel Emniyet Müdürlüğün'de Emniyet Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Cenk Bozdağ Kocaeli çocuk şube müdürlüğü görevine atandı. Karamürsel'e geldiği günden bu yana gerek karamürsel esnafına gerekse karamürsel'de yaşayan ve kapısına gelen herkese güler yüzlü ve sempatik tavırları ile çok sevilen Cenk Bozdağ Karamürsel'de kısa sürede halkla bütünleşmeyi başaran ve halkın sorunları ile gerçekten ilgilenen müdürümüzün atanma haberi üzüntüye neden oldu. Bizlerde Karamürsel.tv Ailesi olarak Sn Cenk Bozdağ müdürümüze yeni görevinde başarılar dileriz.

CENK BOZDAĞ ÇOCUK ŞUBE MÜDÜRÜ OLDU Karamürsel Haber

Karamürsel Emniyet Müdürlüğün'de Emniyet Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Cenk Bozdağ Kocaeli çocuk şube müdürlüğü görevine atandı. 
Karamürsel'e geldiği günden bu yana gerek karamürsel esnafına gerekse Karamürsel'de yaşayan halkın ve kapısına gelen herkese sergilediği güler yüzlü ve sempatik tavırları ile çok sevildi. Cenk Bozdağ Karamürsel'de kısa sürede halkla bütünleşmeyi başaran ve halkın sorunları ile gerçekten ilgilenen biri olarak gönüllerde taht kurmuştu.
Bizlerde Karamürsel.tv Ailesi olarak Sn Cenk Bozdağ müdürümüze yeni görevinde başarılarının devamını  dileriz.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom