Ereğli Deresi Islah Ediliyor

Karamürsel Belediyesi tarafından Ereğli mahallesinde başlatılan dere ıslah çalışmaları hızla sürüyor. 135 metre uzunluğunda, 3 metre genişliğinde derenin ıslah çalışmalarının tamamlanması ile birlikte Ereğli mahallesinin çevresi daha güzel bir görünüme kavuşacak. Karamürsel Belediyesi fen İşleri ekiplerince başlatılan ıslah çalışmalarında dere yatağı ve çevresinin temizlenmesinin ardından dere zeminine ve yan duvarlarına beton dökülecek. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan dere ıslah çalışmasının tamamlanması ile dereler, çevre ve insan sağlığı için tehdit oluşturmayacak.

Ereğli Deresi Islah Ediliyor Karamürsel Haber

Karamürsel Belediyesi tarafından Ereğli mahallesinde başlatılan dere ıslah çalışmaları hızla sürüyor.
135 metre uzunluğunda, 3 metre genişliğinde derenin ıslah çalışmalarının tamamlanması ile birlikte Ereğli mahallesinin çevresi daha güzel bir görünüme kavuşacak.
Karamürsel Belediyesi fen İşleri ekiplerince başlatılan ıslah çalışmalarında dere yatağı ve çevresinin temizlenmesinin ardından dere zeminine ve yan duvarlarına beton dökülecek.
Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan dere ıslah çalışmasının tamamlanması ile dereler, çevre ve insan sağlığı için tehdit oluşturmayacak.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom