Küçük Duru Hala Yoğun Bakımda

Geçtiğimiz Cuma günü evlerinin ikici kattaki penceresinden düşen 6 yaşındaki Duru Karayaka 6 gündür yoğun bakımda yaşam mücadelesi veriyor. Geçtiğimiz Cuma günü Ahmet ve Çağla Karayaka'nın biricik kızları 6 yaşında olan Duru Karayaka Karamürsel 4 Temmuz Mahallesi Mehmet Akif Ersoy Bulvarın 9/2 adresindeki apartmanın 2. katındaki evin çamından aşağıya düşerek ağır yaralanmıştı.

Küçük Duru Hala Yoğun Bakımda Karamürsel Haber

Geçtiğimiz Cuma günü evlerinin ikici kattaki penceresinden düşen 6 yaşındaki Duru Karayaka 6 gündür yoğun bakımda yaşam mücadelesi veriyor.

Geçtiğimiz Cuma günü Ahmet ve Çağla Karayaka'nın biricik kızları 6 yaşında olan Duru Karayaka Karamürsel 4 Temmuz Mahallesi Mehmet Akif Ersoy Bulvarın 9/2 adresindeki apartmanın 2. katındaki evin çamından aşağıya düşerek ağır yaralanmıştı.

İzmit Medical Park Hastanesinde yapılan ameliyatının ardından yoğun bakıma alınan Duru Karayaka 6 gündür yaşam mücadelesi veriyor.

Tüm Karamürsel’in dualarıyla, İnanıyoruz ki bu meleğimiz çok kısa sürede iyileşerek tekrar bu gülümseyen yüzü ile gülücükler dağıtacaktır. Karamürsel.tv Ailesi olarak küçük yavrumuza acil şifalar, Karayaka ailesine de geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom