Karamürselli Hacı Adayları Dualarla Uğurlandı

Diyanet İşleri Başkanlığı kontenjanından kutsal topraklara gidecek olan 2.hacı adayları kafilesi Karamürsel İlhan Çınar alanında düzenlenen törenle uğurlandı. Karamürsel Belediye Başkanlığı ve Karamürsel İlçe Müftülüğü tarafından düzenlenen uğurlama töreninde hacı adayları ile yakınları arasında duygusal anlar yaşandı. Karamürsel İlhan Çınar alanında düzenlenen törene Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, İlçe Müftüsü Yılmaz Küçük, ilçe müftülük görevlileri, hacı adayları ve aileleri katıldı.

Karamürselli Hacı Adayları Dualarla Uğurlandı Karamürsel Haber

Diyanet İşleri Başkanlığı kontenjanından kutsal topraklara gidecek olan 2.hacı adayları kafilesi Karamürsel İlhan Çınar alanında düzenlenen törenle uğurlandı.

Karamürsel Belediye Başkanlığı ve Karamürsel İlçe Müftülüğü tarafından düzenlenen uğurlama töreninde hacı adayları ile yakınları arasında duygusal anlar yaşandı.

Karamürsel İlhan Çınar alanında düzenlenen törene Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, İlçe Müftüsü Yılmaz Küçük, ilçe müftülük görevlileri, hacı adayları ve aileleri katıldı.

Uğurlama töreninde İlçe Müftülüğü din görevlileri tarafından, kutsal topraklara gidecek olan hacı adaylarına dikkat etmeleri konular hakkında bilgiler verdi.

Törende Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım, hacı adayları ile tek tek görüşerek hayırlı yolculuklar diledi ve sağlıkla gidip gelmeleri temennisinde bulundu. Karamürsel din görevlileri tarafından Kuran-ı Kerim ve ilahilerin okunmasının ardından yapılan duayla hacı adayları kutsal topraklara uğurlandı.

 

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom