Karamürsel'de Bayramlaşma Programı Belli Oldu

Karamürsel'de Bayramlaşma Programı Belli Oldu Karamürsel'de Kurban bayramı programı belli oldu. Programa göre bayramlaşma, bayramın ikinci günü saat 10.00’da Belediye Kültür Merkezinde yapılacak. Burada Karamürsel Kaymakamı, Belediye Başkanı, ilçe protokolü, siyasi parti başkanları ile yönetim kurulu üyeleri ve ilçe halkıyla bayramlaşacak. Kaymakam, Belediye Başkanı ve protokol üyeleri, Belediye Kültür Merkezindeki bayramlaşmanın ardından İlçe Emniyet Müdürlüğü, İlçe Jandarma Komutanlığı, Cezaevi, Devlet Hastanesi ve Gazanfer Bilge Çocuk Yuvasını ziyaretinde bulunulacak.

Karamürsel'de Bayramlaşma Programı Belli Oldu Karamürsel Haber

Karamürsel'de Bayramlaşma Programı Belli Oldu

Karamürsel'de Kurban bayramı programı belli oldu. Programa göre bayramlaşma, bayramın ikinci günü saat 10.00’da Belediye Kültür Merkezinde yapılacak. Burada Karamürsel Kaymakamı, Belediye Başkanı, ilçe protokolü, siyasi parti başkanları ile yönetim kurulu üyeleri ve ilçe halkıyla bayramlaşacak. Kaymakam, Belediye Başkanı ve protokol üyeleri, Belediye Kültür Merkezindeki bayramlaşmanın ardından İlçe Emniyet Müdürlüğü, İlçe Jandarma Komutanlığı, Cezaevi, Devlet Hastanesi ve Gazanfer Bilge Çocuk Yuvasını ziyaretinde bulunulacak.

MEZARLIK  ZİYARETLERİ  İÇİN  OTOBÜS

Kurban Bayramı münasebetiyle aile mezarlığını ziyaret etmek isteyen vatandaşlar için Karamürsel Belediyesi, bayramın birinci ve ikinci günü, İlhan Çınar Alanı önünden Saat 10.00’da ücretsiz olarak otobüs tahsis etti. Bu arada bayram süresince temizlik ve Zabıta hizmetlerinin aksamaması için tedbirler alındı. Bayram süresince vatandaşlar, istek ve şikayetleri için Karamürsel Belediyesi’nin 4521025, Zabıta 153 numaralı telefonlarına başvurabilir.

BAŞKAN  YILDIRIM’IN  KUTLAMA  MESAJI

Başkan Yıldırım yapmış olduğu açıklamada “Milli ve manevi duyguların doruğa ulaştığı, birlik ve beraberliğimizin en güzel ifadesi olan mübarek Kurban Bayramın ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Tüm milletimizin ve İslam aleminin kurban bayramını en içten duygularını kutluyor; ülkemizin birlik ve bütünlüğüne vesile olmasını ve insanlığa sağlık, barış ve huzur dolu günler getirmesini diliyorum” dedi.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom