Karamürsel'de Silahlı Kavga 3 Yaralı

Kayacık Mah.İznik Yolu Rauf Denktaş Bulvarında bulunan bir kahvehanede bu sabah 07.00 sularında ‘ Arkamdan Neden Konuşuyorsunuz’ diye arkadaşlar arasında başlayan tartışma kanlı sonuçlandı. Balıkçılık yapan Hasan Ersan ‘ Arkamdan Neden Konuşuyorsunuz’ diye İznik yolundaki bir kahvehanede arkadaşları ile tartışmaya başladı. Daha sonra Ersan, silahı ile Osman Gümüş (52),Muhammet Gümüş (25),Arif Akkanat (51)’i yaraladı. Ayaklarına 3 kurşun isabet eden Osman Gümüş, Gölcük Devlet Hastanesine sevk edilirken, yine ayaklarından 1’er kurşun ile yaralanan Muhammet Gümüş ile Arif Akkanat’ın Karamürsel Devlet Hastanesinde tedavilerinin devam ettiği öğrenildi. Olaydan sonra arkadaşlarını yaralayan balıkçı Hasan Ersan’ın firar ettiği olay görgü şahitleri tarafından belirtildi. Karamürsel Emniyet Asayiş ekipleri tarafından Hasan Ersan’ın bulunması yönünde arama çalışmalarının devam ettiği olay ile alakalı soruşturma başlatıldığı belirtildi.

Karamürsel'de Silahlı Kavga 3 Yaralı Karamürsel Haber

Karamürsel’de bir kahvehanede çıkan silahlı kavgada 3 kişi kurşunlanarak yaralandı

Alınan bilgi ve iddialara göre, Karamürsel Kayacık Mahallesi Rauf Denktaş Bulvarı İznik Yolu üzerinde bulunan bir kahvehanede oturan Karamürsel’de bir çiftlikte bekçilik yapan Osman G. (51), oğlu Muhammet G.’nin (25) yanlarına yakın arkadaş olan Karamürsel’de her kesim tarafından tanınan ve Balık Komisyonculuğu yapan Hasan E.(55) geldikten kısa bir süre sonra "neden arkamdan konuşuyorsun" meselesi yüzünden tartışma çıktı.

Tartışmanın büyüyüp kavgaya dönüşmesi sonucu Hasan E., üzerinde taşıdığı 7,65 silahını çekerek Osman G.’nin kalçasına ve bacaklarına 3 kurşun isabet etti. Araya giren Osman G’nin oğlu Muhammet G.’’yeninde koluna bir kurşun isabet etti. O sırada kahvede oturan Arif A. (50) adlı şahıs da bacağından tek kurşunla yaralandı.

Kahvede ve orada bulunan vatandaşlar tarafından bir taksiye konulan 3 yaralı Karamürsel Devlet Hastanesine kaldırılarak burada ilk tedavileri yapıldıktan sonra Derince Araştırma hastanesine sevk edilerek burada tedavi altına alındı.

Olayın ardından olay yerine 41 K 6262 plakalı aracıyla gelen Hasan E. yaya olarak olay kaçarken polis tarafından her yerde aranıyor. Polis olayla ilgili geniş soruşturma başlattı.

 

 

 

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom