Karamürsel'de 3 kişi silahla yaraladıktan sonra kaçan kişi teslim oldu

Karamürsel'de 3 kişi silahla yaraladıktan sonra kaçan kişi teslim oldu Karamürsel’de bir kahvehanede arkadaşlar arasında çıkan silahlı kavgada 3 kişi kurşunlanarak yaraladıktan sonra kaçan kişi 8 saat sonra teslim oldu. Karamürsel’de bir kahvehanede arkadaşlar arasında çıkan silahlı kavgada 3 kişi kurşunlanarak yaraladıktan sonra kaçan kişi 8 saat sonra teslim oldu.

Karamürsel'de 3 kişi silahla yaraladıktan sonra kaçan kişi teslim oldu Karamürsel Haber

Karamürsel’de 3 kişi silahla yaraladıktan sonra kaçan kişi teslim oldu

Karamürsel’de bir kahvehanede arkadaşlar arasında çıkan silahlı kavgada 3 kişi kurşunlanarak yaraladıktan sonra kaçan kişi 8 saat sonra teslim oldu.

Karamürsel’de bir kahvehanede arkadaşlar arasında çıkan silahlı kavgada 3 kişi kurşunlanarak yaraladıktan sonra kaçan kişi 8 saat sonra teslim oldu.

Karamürsel Kayacık Mahallesi Rauf Denktaş Bulvarı İznik Yolu üzerinde bulunan bir kahvehanede oturan Osman G. (51), oğlu Muhammet G.’nin (25) yanlarına yakın arkadaş olan Hasan E.(55) geldikten kısa bir süre sonra "arkadan konuşma" meselesi yüzünden tartışma çıktı. Tartışmanın büyüyüp kavgaya dönüşmesi sonucu Hasan E., üzerinde taşıdığı silahını çekerek ateş etti. Osman G.’nin kalçasına ve bacaklarına 3 kurşun isabet ederken, araya giren oğlu Muhammet G.'nin de koluna bir kurşun isabet etti. O sırada kahvede oturan Arif A. (50) adlı şahıs da bacağından tek kurşunla yaralandı.

ZANLI  TESLİM  OLDU

Çevrede bulunan vatandaşlar tarafından taksiye bindirilen 3 yaralı Karamürsel Devlet Hastanesi'ne götürüldü. Burada ilk tedavileri yapılan yaralılar, Derince Araştırma Hastanesi'ne sevk edilerek tedavi altına alındı. Olay yerinden kaçan zanlı Hasan E. saat 16.00 sıralarında Karamürsel Emniyet Müdürlüğüne gelerek silahı ile birlikte teslim oldu.

Teslim olan şahıs gözaltına alınırken polisin olayla ilgili olarak soruşturması sürüyor.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom