Karamürsel'den 430 dilekçe genelkurmay başkanlığı na gönderildi

Geçtiğimiz günlerde Karamürsel gençlerinin düzenlemiş olduğu teröre lanet yürüyüşünde toplanan 430 dilekçe genelkurmay başkanlığı na gönderildiğini duyuran Erkin Özyılmaz şunları ekledi.

Karamürsel'den 430 dilekçe genelkurmay başkanlığı na gönderildi Karamürsel Haber

Geçtiğimiz günlerde Karamürsel gençlerinin düzenlemiş olduğu teröre lanet yürüyüşüne Karamürsel halkından inanılmaz bir katılım gerçekleşmişti Yürüyüşü organize eden Ahmet Çakmak,Mehmet Sarı ,Cem Onat ve Ergin Özyılmaz bu yürüyüşe katılan karamürsel halkına gönüllü askerlik için dilekçe örnekleri dağıtmıştı  toplanan 430 dilekçe genelkurmay başkanlığı na gönderildiğini duyuran Erkin Özyılmaz şunları ekledi. 
Sn.Genelkurmay başkanım 
Vatan ve millet için gerekirse gözünü kırpmadan canını vericek yüzlerce Türk evladı makamınıza iletilmek üzere dilekçelerini şahsıma teslim ettiler. 
Bizlerin yüce Türk ordusunun ve devletimizin gücünden en ufak şüphemiz yoktur.teröristlere gerekli cevabın en sert şekilde verileceğine eminiz. 
Lakin duyduğumuz her asker ve polisimizin şehit olduğu haberi yüreğimizde derin yaralar açmaktadır. 
Dilekçe sahipleri olarak şahsınızdan tek isteğimiz 1111.sayılı askerlik kanununda değişikliğe gidilerek dilekçelerimizin kabul edilebileceği bir şekilde tekrar düzenlenebilmesi için gerekli çalışmaları başlatmanızdır.
Türkiye Cumhuriyeti bir bütündür bu bütünlüğü bozmaya çalışan kim olursa olsun bu vatan evlatlarını karşısında görecektir. 
Bu doğrultuda bende 
Ülkemizin bölünmez bütünlüğü için teröristlerle çarpışan kardeşlerimle birlikte omuz omuza vererek savaşma ve Türk ordusunun şanlı ünüformasını tekrar giyme isteğimin kabulunü arz ederim.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom