Mezun öğrenciden okuluna kitap bağışı…

Mezun öğrenciden okuluna kitap bağışı… Karamürsel’de İlteriş Kaya Kaymaz isimli öğrenci, mezun olduğu okula 183 adet roman bağışında bulundu. 2015 TEOG Sınavında 490 puan alarak Özel Bir Fen Lisesi’ni tam burslu kazanan İlteriş Kaya Kaymaz, geçmiş yıllarda öğrencisi olduğu Nazmi Oğuz Ortaokulu’na kitap bağışında bulundu. İlkokul ve Ortaokul hayatı boyunca 183 adet roman okuyan ve okuduğu romanları eski okuluna bağışlayan öğrenci, büyük-küçük herkese örnek olabilecek bir davranışa imza attı. Kitapları Müdür Yardımcısı Orhan Karadoğan’a teslim eden genç öğrenci “Bu kitapları okuduktan sonra kendi kütüphanemde kalsa, kimse faydalanamayacak. Ama okul kütüphanesine verirsem çok sayıda öğrenci faydalanır düşüncesiyle size getirdim. İleride iyi bir meslek sahibi olursam mezun olduğum okullara daha çok yardım etmeyi isterim…”dedi. Müdür Yardımcısı Orhan Karadoğan’ın, eski öğrencilerinin bu olumlu davranışından dolayı duygulandığı gözlendi. Karadoğan öğrencisine teşekkür ederek kitapları okul kütüphanesine kaydetmek üzere teslim aldı.

Mezun öğrenciden okuluna kitap bağışı… Eğitim

Mezun öğrenciden okuluna kitap bağışı…

Karamürsel’de İlteriş Kaya Kaymaz isimli öğrenci, mezun olduğu okula 183 adet roman bağışında bulundu.

2015 TEOG Sınavında 490 puan alarak Özel Bir Fen Lisesi’ni tam burslu kazanan İlteriş Kaya Kaymaz, geçmiş yıllarda öğrencisi olduğu Nazmi Oğuz Ortaokulu’na kitap bağışında bulundu. İlkokul ve Ortaokul hayatı boyunca 183 adet roman okuyan ve okuduğu romanları eski okuluna bağışlayan öğrenci, büyük-küçük herkese örnek olabilecek bir davranışa imza attı. Kitapları Müdür Yardımcısı Orhan Karadoğan’a teslim eden genç öğrenci “Bu kitapları okuduktan sonra kendi kütüphanemde kalsa, kimse faydalanamayacak. Ama okul kütüphanesine verirsem çok sayıda öğrenci faydalanır düşüncesiyle size getirdim. İleride iyi bir meslek sahibi olursam mezun olduğum okullara daha çok yardım etmeyi isterim…”dedi.

Müdür Yardımcısı Orhan Karadoğan’ın, eski öğrencilerinin bu olumlu davranışından dolayı duygulandığı gözlendi. Karadoğan öğrencisine teşekkür ederek kitapları okul kütüphanesine kaydetmek üzere teslim aldı.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom