Karamürsel'de hayvan yetiştiricisini gasp edip cebindeki 6 bin 400 lirayı alarak kaçtılar

Olay dün akşam 23.00 sıralarında Karamürsel Pazarköy mahallesinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre büyük ve küçükbaş hayvan yetiştiren Refik Akın (50) Pazarköy’deki evinde yalnız kaldığı anda tanımadığı iki kişi tarafından dışarıya çağırıldı. İki kişiyle konuştuğu sırada bir kişi gözüne biber gazı sıkarken diğer kişide arkasından kafasına odunla vurarak bayılttı. Bayılan Refik Akın’ın cebinde bulunan 6 bin 400 lirayı alan iki kişi kayıplara karışırken yaklaşık 1 saat baygın bir şekilde evinin önünde yatan daha sonra ayıldıktan sonra komşularından yardım isteyen Refik Akın Karamürsel

Karamürsel'de hayvan yetiştiricisini gasp edip  cebindeki 6 bin 400 lirayı alarak kaçtılar Karamürsel Haber

Karamürsel’de hayvan yetiştiricisini gasp edip

cebindeki 6 bin 400 lirayı alarak kaçtılar

 

Karamürsel’de küçük ve büyükbaş hayvan yetiştiren bir kişiyi evinin önünde kafasına odunla vurarak cebindeki parayı gasp edip kaçtılar.

Olay dün akşam 23.00 sıralarında Karamürsel Pazarköy mahallesinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre büyük ve küçükbaş hayvan yetiştiren Refik Akın (50) Pazarköy’deki evinde yalnız kaldığı anda tanımadığı iki kişi tarafından dışarıya çağırıldı. İki kişiyle konuştuğu sırada bir kişi gözüne biber gazı sıkarken diğer kişide arkasından kafasına odunla vurarak bayılttı.

Bayılan Refik Akın’ın cebinde bulunan 6 bin 400 lirayı alan iki kişi kayıplara karışırken yaklaşık 1 saat baygın bir şekilde evinin önünde yatan daha sonra ayıldıktan sonra komşularından yardım isteyen Refik Akın Karamürsel Devlet Hastanesine kaldırıldı burada yapılan tedavinin ardından taburcu olan Refik Akın, bu iki kişiyi tanımadığını siyah elbise giydiklerini ve kafalarında şapka olduğunu belirten Akın’ın bu ifadelerin ardından Jandarma bu iki kişinin bulunması için geniş çaplı araştırma ve soruşturma başlattı.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom