KARAMÜRSELLİ ABDULKADİR EKİN AMELİYATTAN ÇIKTI

Karamürsel D-130 karayolu Kayacık Mahallesi Beton Yol Mevkiinde durakta beklediği sırada trafik kazası geçiren karamürsel'in sevilen simalarından Abdulkadir Ekin kaldırıldığı Seka Devlet Hastanesinde geçirdiği bir dizi ameliyat neticesinde yaşama tutundu. HALA YOĞUN BAKIMDA Abdulkadir Ekin geçirdiği kaza neticesinde ağar yaralanmış ve ameliyata alınmıştı ameliyatın iyi geçtiğini belirten doktorlar kritik bir süreç geçiren hastanın bünyesinin kuvvetli olduğunu ve yapılan müdahalelere sonuç verdiğini belirttiler.Evli ve bir çocuk babası olan Adbulkadir Ekin için umut dolu bekleyiş devam ediyor. Dualarımız senin için.

KARAMÜRSELLİ ABDULKADİR EKİN AMELİYATTAN ÇIKTI Karamürsel Haber

Karamürsel D-130 karayolu Kayacık Mahallesi Beton Yol Mevkiinde durakta beklediği sırada trafik kazası geçiren karamürsel'in sevilen simalarından Abdulkadir Ekin kaldırıldığı Seka Devlet Hastanesinde geçirdiği bir dizi ameliyat neticesinde yaşama tutundu.

HALA YOĞUN BAKIMDA

Abdulkadir Ekin geçirdiği kaza neticesinde ağır yaralanmış ve ameliyata alınmıştı ameliyatın iyi geçtiğini belirten doktorlar kritik bir süreç geçiren hastanın bünyesinin kuvvetli olduğunu ve yapılan müdahalelere sonuç verdiğini belirttiler.Evli ve bir çocuk babası olan Adbulkadir Ekin için umut dolu bekleyiş devam ediyor. Dualarımız senin için.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom