Karamürsel Hükümet Konağı'nda arızalı olmayan alet var mı!

Karamürsel Hükümet Konağı'nda arızalı olmayan alet var mı! Karamürsel Hükümet Konağında sık, sık arızalanan asansörün onarılmaması vatandaşların tepkisine neden olurken Nüfus müdürlüğün önündeki dokunmatik sıramatik sisteminin arızalı olması vatandaşların ‘Hükümet Konağında Arızalı Olmayan Alet Var mı’ sorusuyla karşılaşılıyor. Karamürsel Hükümet Konağında asansörün sık, sık arıza yapması vatandaşların tepkisine neden olurken Hükümet Konağın 4. katında bulunan Nüfus Müdürlüğün önündeki dokunmatik sıramatik sisteminin üzerinde arızalı yazması ise ‘Bazı Vatandaşları Burada arızalı olmayan bir şey var mı’ sorusuyla karşılanıyor. Asansörün arızalı olması nedeniyle işleri gereği 3. 4. ve 5. katlara çıkması gereken yaşlı vatandaşların merdivenlerden inip çıkmakta zorluk yaşadığını ifade ederek, yetkililerden Asansör'ün bir an evvel yaptırılmasını istediler.

Karamürsel Hükümet Konağı'nda arızalı olmayan alet var mı! Karamürsel Haber

Karamürsel Hükümet Konağı'nda arızalı olmayan alet var mı!

 

Karamürsel Hükümet Konağında sık, sık arızalanan asansörün onarılmaması vatandaşların tepkisine neden olurken. Nüfus müdürlüğünün  önündeki dokunmatik sıramatik sisteminin arızalı olması vatandaşların ‘Hükümet Konağında Arızalı Olmayan Alet Var mı’ sorusuyla karşılaşılıyor.

 

Karamürsel Hükümet Konağında asansörün sık, sık arıza yapması vatandaşların tepkisine neden olurken Hükümet Konağın 4. katında bulunan Nüfus Müdürlüğün önündeki dokunmatik sıramatik sisteminin üzerinde arızalı yazması ise ‘Bazı Vatandaşları Burada arızalı olmayan bir şey var mı’ sorusuyla karşılanıyor.

 

Asansörün arızalı olması nedeniyle işleri gereği 3. 4. ve 5. katlara çıkması gereken yaşlı vatandaşların merdivenlerden inip çıkmakta zorluk yaşadığını ifade ederek, yetkililerden Asansör'ün bir an evvel yaptırılmasını istediler.

 

 

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom