Bakan Işık müjdeyi verdi Karamürsel devlet hastanesini büyüteceğiz

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık bugün yeni yapılan Kocaeli Devlet Hastanesinin inşaatında müjdeyi verdi.Karamürsel devlet hastanesinin'de büyütülmesi için gerekli çalışmalar başlatılmıştır. Karamürsel devlet hastanesini büyüteceğiz. Kocaeli'de sağlıkta şu anda çok hızlı bir yatırım sürecini yaşıyoruz. Tamamlandığında sanıyorum, Türkiye'nin en güçlü altyapısına sahip illerinden biri olacağız. Bu arada yoğun bir doktor ataması yapmaya çalışıyoruz. Ciddi miktarda doktorumuz geldi. Daha önce pratisyen hekimlerimiz gelmişti. Her atama döneminde Kocaeli'nin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak bu atamaların takibini yapıyoruz.

Bakan Işık müjdeyi verdi Karamürsel  devlet hastanesini  büyüteceğiz Karamürsel Haber

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık bugün yeni yapılan Kocaeli Devlet Hastanesinin inşaatında müjdeyi verdi.Karamürsel devlet hastanesinin'de büyütülmesi  için gerekli çalışmalar başlatılmıştır.

Karamürsel  devlet hastanesini  büyüteceğiz. Kocaeli'de sağlıkta şu anda çok hızlı bir yatırım sürecini yaşıyoruz. Tamamlandığında sanıyorum, Türkiye'nin en güçlü altyapısına sahip illerinden biri olacağız. Bu arada yoğun bir doktor ataması yapmaya çalışıyoruz. Ciddi miktarda doktorumuz geldi. Daha önce pratisyen hekimlerimiz gelmişti. Her atama döneminde Kocaeli'nin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak bu atamaların takibini yapıyoruz.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom