Çamlık, 'By Aşkın Lahmacun, Pide, Köfte, Döner Salonu' Oluyor

Çamlık, 'By Aşkın Lahmacun, Pide, Köfte, Döner Salonu' Oluyor Karamürsel’in Meşhur Çamlık Çay Bahçesi yerini ‘ By Aşkın Lahmacun, Pide, Köfte, Döner ve Dünya Mutfağı’na bırakıyor. Karamürsel’in meşhur Çamlık Çay Bahçesi yıkılarak yerini Lahmacun, Pide, Köfte, Döner ve Dünya Mutfağı’na bırakıyor. Çamlık ve By Aşkın Cafe’nin sahibi işletmecisi Zeki Gül, Çamlık Çay bahçesini yıkarak yerine son derece modern iki katlı çok yönlü ve müşterilerinin gözü önünde şeffaf mutfağı ile yılbaşında hizmete girmesi planlanan ‘By Aşkın Lahmacun, Pide, Köfte, Döner ve Dünya Mutfağı’ için çalışmalarının aralıksız sürdürüldüğünü belirterek Karamürsel’e modern bir yer kazandırmanın mutluluğunu yaşadığını belirterek Karamürsellilerin her güzel şeyi hak ettiğine inanıyorum dedi. 600 metre kare alan üzerine inşa edilecek olan iki katlı olacağı belirtilen ‘ By Aşkın Lahmacun, Pide, Köfte, Döner ve Dünya Mutfağı 250 kişilik olacak.

Çamlık, 'By Aşkın Lahmacun, Pide,  Köfte, Döner Salonu' Oluyor Karamürsel Haber

Çamlık, ‘By Aşkın Lahmacun, Pide,

Köfte, Döner Salonu’ Oluyor

 

Karamürsel’in Meşhur Çamlık Çay Bahçesi yerini ‘ By Aşkın Lahmacun, Pide, Köfte, Döner ve Dünya Mutfağı’na bırakıyor.

 

Karamürsel’in meşhur Çamlık Çay Bahçesi yıkılarak yerini Lahmacun, Pide, Köfte, Döner ve Dünya Mutfağı’na bırakıyor. Çamlık ve By Aşkın Cafe’nin sahibi işletmecisi Zeki Gül, Çamlık Çay bahçesini yıkarak yerine son derece modern iki katlı çok yönlü ve müşterilerinin gözü önünde şeffaf mutfağı ile yılbaşında hizmete girmesi planlanan ‘By Aşkın Lahmacun, Pide, Köfte, Döner ve Dünya Mutfağı’ için çalışmalarının aralıksız sürdürüldüğünü belirterek Karamürsel’e modern bir yer kazandırmanın mutluluğunu yaşadığını belirterek Karamürsellilerin her güzel şeyi hak ettiğine inanıyorum dedi.

600 metre kare alan üzerine inşa edilecek olan iki katlı olacağı belirtilen ‘ By Aşkın Lahmacun, Pide, Köfte, Döner ve Dünya Mutfağı 250 kişilik olacak.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom