Merkez ışıklarda yayalara yanan yeşil ışığın süresi az geliyor!

Merkez ışıklarda yayalara yanan yeşil ışığın süresi az geliyor! Karamürsel merkez trafik lambasında, yayalar için geçiş süresinin 15 saniye olması yayalara az geliyor. Karşıdan karşıya geçmek için hazırlanan yayalar, yeşil ışık yandığında karşıya geçmek için büyük çaba sarf etmek zorunda kalıyor, yaşlıların gençler gibi hızlı hareket edemeyince bir anda kendilerine kırmızı yanarak yolun ortasında kalarak büyük tehlike atlatıyor. Karamürsel merkez ışıklarından her iki yöne de geçmek için hazırlanan yayalar, kendilerine tanınan yaklaşık 15 saniye yetmeyince ve de yolun geniş olması bilhassa yaşlı yayalar yolun ortasında kırmızıya araçlara da yeşil yanmasıyla büyük tehlike yaşıyor. Karamürselli vatandaşlar merkez ışıklardaki yayalar için yanan yeşil ışığın süresinin uzatılmasını isteyerek hiçbir şekilde telaş veya panik yaşamadan yolun karşısına geçmek isteniyor. Yetkililere Duyurulur

Merkez ışıklarda yayalara yanan yeşil ışığın süresi az geliyor! Karamürsel Haber

Merkez ışıklarda yayalara yanan yeşil ışığın süresi az geliyor!

 

Karamürsel merkez trafik lambasında, yayalar için geçiş süresinin 15 saniye olması yayalara az geliyor.

Karşıdan karşıya geçmek için hazırlanan yayalar, yeşil ışık yandığında karşıya geçmek için büyük çaba sarf etmek zorunda kalıyor, yaşlıların gençler gibi hızlı hareket edemeyince bir anda kendilerine kırmızı yanarak yolun ortasında kalarak büyük tehlike atlatıyor.

 

Karamürsel merkez ışıklarından her iki yöne de geçmek için hazırlanan yayalar, kendilerine tanınan yaklaşık 15 saniye yetmeyince ve de yolun geniş olması bilhassa yaşlı yayalar yolun ortasında kırmızıya araçlara da yeşil yanmasıyla büyük tehlike yaşıyor. Karamürselli vatandaşlar merkez ışıklardaki yayalar için yanan yeşil ışığın süresinin uzatılmasını isteyerek hiçbir şekilde telaş veya panik yaşamadan yolun karşısına geçmek isteniyor.

Yetkililere Duyurulur

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom