Lütfü Türkkan ve Musa Coşkun'dan Karamürsel çıkarması

Lütfü Türkkan ve Musa Coşkun'dan Karamürsel çıkarması.MHP Kocaeli Milletvekili adayları Lütfü Türkkan ile Musa Coşkun, Karamürsel’in Taşağıl Köyü’nden başladı Karamürsel'de selam vermedik kimse bırakmadı.Karamürsel'de İlçe başkanı Orhan Kınlınçsoy ve Selman Açık başta olmak üzere ilçe yönetiminden ve partiden bir çok kişinin karşıladığı adaylar bu yoğun ilgiden ötürü çok memnun kaldıklarını belirttiler.Türkkan’ın seçimi kaybetmesine üzüldüklerini ifade eden köylüler, “İnşallah bu sefer olacak” diyerek Türkkan’a destek verdi.Köy ziyaretlerini bitirdikten sonra ilçemiz esnafını ziyaret eden partililer buradan'da Karamürsel Hükümet Sarayın'da Başsavcı Zafer Birinci başta olmak üzere bütün Hükümet sarayı çalışanları ve vatandaşlarla görüşerek onlardan destek isteyen Türkkan sizin için meclisteyken elimden geleni yaptım Allah'ın izini ile meclise yine gireceğim ve kaldığım yerden devam edeceğim dedi. Bu kez vatandaştan daha hassas davranmalarını rica eden Türkkan, 7 Haziranda sadece 302 oyla ne yazık ki vekilliği HDP'ye kaptırdık. Kocaeli'ne HDP'li bir vekil yakışmadı. 1 Kasımda bu durumu düzeltelim. Ben burada bir yoldaki sorunu meclise taşırken bu milletvekilinin işi mi diye benimle dalga geçenler de oldu. Ben meclise gidersem yine aynı şekilde çalışmaya devam edeceğim dedi.

Lütfü Türkkan ve Musa Coşkun'dan Karamürsel çıkarması Karamürsel Haber

Lütfü Türkkan ve Musa Coşkun'dan Karamürsel çıkarması.

MHP Kocaeli Milletvekili adayları Lütfü Türkkan ile Musa Coşkun, Karamürsel’in Taşağıl Köyü’nden başladı Karamürsel'de selam vermedik kimse bırakmadı.Karamürsel'de İlçe başkanı Orhan Kınlınçsoy ve Selman Açık  başta olmak üzere ilçe yönetiminden ve partiden bir çok kişinin karşıladığı adaylar bu yoğun ilgiden ötürü çok memnun kaldıklarını belirttiler.Türkkan’ın seçimi kaybetmesine üzüldüklerini ifade eden köylüler, “İnşallah bu sefer olacak” diyerek Türkkan’a destek verdi.Köy ziyaretlerini bitirdikten sonra ilçemiz esnafını ziyaret eden partililer buradan'da Karamürsel Hükümet Sarayın'da Başsavcı Zafer Birinci başta olmak üzere bütün Hükümet sarayı çalışanları ve  vatandaşlarla görüşerek onlardan destek isteyen Türkkan sizin için meclisteyken elimden geleni yaptım Allah'ın izini ile meclise yine gireceğim ve kaldığım yerden devam edeceğim dedi.  


Bu kez vatandaştan daha hassas davranmalarını rica eden Türkkan, 7 Haziranda sadece 302 oyla ne yazık ki vekilliği HDP'ye kaptırdık. Kocaeli'ne HDP'li bir vekil yakışmadı. 1 Kasımda bu durumu düzeltelim. Ben burada bir yoldaki sorunu meclise taşırken bu milletvekilinin işi mi diye benimle dalga geçenler de oldu. Ben meclise gidersem yine aynı şekilde çalışmaya devam edeceğim dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom