ABDULKADİR EKİN YAŞAM MÜCALESİNİ KAYBETTİ

Değerli Kardeşimiz Abdulkadir Ekin geçirdiği elim bir trafik kazası sonucu hayatını kaybetmiştir. Karamürsel D-130 Karayolu Kayacık Mahallesi Beton Yol Mevkiinde durakta beklediği sırada geçirdiği elim trafik kazası sonucu Seka Devlet Hastanesine kaldırılan Karamürsel'in sevilen simalarından Abdulkadir Ekin yapılan bütün müdahalelere rağmen yaşamını kaybetti. Umutla bekleyen arkadaşları ve akrabaları bu acı haberin ardından adeta yıkıldı.Evli ve bir çocuk babası olan Ekin Bugün (10.102015 C.Tesi) öğle namazına müteakip Karamürsel Merkez Cami'de kılınacak cenaze namazının ardından Safiye Köyünde'ki aile kabristanlığına defnedilecektir. Buber Group ve Karamürsel.tv Ailesi olarak merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına sabır ve başsağlığı dileriz. Başımız sağolsun.

ABDULKADİR  EKİN  YAŞAM MÜCALESİNİ KAYBETTİ Karamürsel Haber

Değerli Kardeşimiz  Abdulkadir Ekin  geçirdiği elim bir trafik kazası sonucu hayatını kaybetmiştir.
Karamürsel D-130 Karayolu Kayacık Mahallesi Beton Yol Mevkiinde durakta beklediği sırada geçirdiği elim  trafik kazası sonucu Seka Devlet Hastanesine kaldırılan Karamürsel'in sevilen simalarından Abdulkadir Ekin yapılan bütün müdahalelere rağmen yaşamını kaybetti. Umutla bekleyen arkadaşları ve akrabaları bu acı haberin ardından adeta yıkıldı.Evli ve bir çocuk babası olan Ekin Bugün  (10.102015 C.Tesi) öğle namazına müteakip Karamürsel Merkez Cami'de kılınacak cenaze namazının ardından Safiye Köyünde'ki aile kabristanlığına defnedilecektir.

Buber Group ve Karamürsel.tv Ailesi olarak   merhuma Allah'tan rahmet, kederli ailesi ve yakınlarına sabır ve başsağlığı dileriz.

Başımız sağolsun.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom