Beşiktaş'lılar Dernek Başkanları Karamürsel'de bir araya geldi

Beşiktaş'lılar Dernek Başkanları Karamürsel'de bir araya geldi Karamürsel'de, kısa adı 'Beşiktaş Desek' olan 'Beşiktaşlılar Dernekleri Ekonomi Spor, Sağlık Eğitim ve Kültür Ortak Girişim Programı’ için 13 dernek bir araya geldi. Karamürsel Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Bülent Arslan’ın ev sahipliğinde, Akşam Sefası Balık Lokantasında yapılan toplantıya İstanbul, Çanakkale, Yalova, Karadeniz Ereğli, Gemlik, Bursa, Orhaneli, Gölcük, ve Karamürsel Beşiktaşlılar derneklerinin başkan ve yöneticileri katıldı.

Beşiktaş'lılar Dernek Başkanları Karamürsel'de bir araya geldi Karamürsel Haber

Beşiktaş’lılar Dernek Başkanları Karamürsel’de bir araya geldi

Karamürsel’de, kısa adı ‘Beşiktaş Desek’ olan ‘Beşiktaşlılar Dernekleri Ekonomi Spor, Sağlık Eğitim ve Kültür Ortak Girişim Programı’ için 13 dernek bir araya geldi. Karamürsel Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Bülent Arslan’ın ev sahipliğinde, Akşam Sefası Balık Lokantasında yapılan toplantıya İstanbul, Çanakkale, Yalova, Karadeniz Ereğli, Gemlik, Bursa, Orhaneli, Gölcük, ve Karamürsel Beşiktaşlılar derneklerinin başkan ve yöneticileri katıldı. Akşam Sefası Balık Lokantasında gerçekleşen buluşmada Beşiktaş Desek Ortak Girişim Programı hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. Beşiktaş Dernekler Sorumlusu ve Beşiktaş Kulüp Müdürü Selçuk Kaynarkan’ın öncülüğünde gerçekleşen toplantıda, ‘Beşiktaş Desek Programı’ hakkında bilgiler verildi. Selçuk Kaynarkan, yaptığı açıklamada, “Türk spor tarihinin yüzyıllık spor kulübü olan ve milyonlarca bireylerden taraftarı olan Beşiktaş Jimnastik Spor Kulübümüzün değerli üyelerimiz vasıtasıyla ülkemizin tüm illerinde ve ilçelerinde ve yurtdışında önemli ülkelerinde kurulmuş olan derneklerimizle birlikte başlatmayı düşündüğümüz Beşiktaş Desek Ortak Girişim Programı ile globalleşen dünyada spordaki ekonomik gelişmelerin spora yansımasını istiyoruz. Tüm derneklerimizle ‘Beşiktaş Desek’ programında birleşmek istiyoruz” dedi. Kaynarkan, hedeflerinin Türkiye’de ve yurtdışında bulunan Beşiktaşlılar derneklerini bir araya getirip, ortak bir projede çalışmayı sağlamayı hedeflediklerini vurguladı.

Toplantıda 13 dernek başkan ve yöneticilerinin tek, tek görüşleri alınarak “Bu kapsamda ‘Beşiktaş Desek’ programının da detayları ile ilgili görüş alışverişinde bulunarak,. Türkiye’deki tüm Beşiktaş Derneklerinin de bir federasyon çatısı altında ülkemizde bir ilki daha gerçekleştirmek adına ciddi bir adım atıldı. ‘Beşiktaşlılar Dernekleri Federasyonu’nu siyah-beyazlı camiamıza kazandıracak ve Türkiye’de bir ilki daha gerçekleştirmiş olacağız” diye konuştular.

 

 

 

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom