TÜBİTAK Karamürsel'de seminer verdi

TÜBİTAK Karamürsel'de seminer verdi Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) önümüzdeki günlerde açılışı başlayacak olan destek programlarıyla ilgili öğretmenlere ve kamu personellerine bilgilendirme amacıyla seminer verdi. TÜBİTAK, önümüzdeki günlerde açılışı başlayacak olan destek programlarıyla ilgili öğretmenlere ve kamu personellerine bilgilendirme amacıyla seminer verdi. Karamürsel Kültür Merkezi’nde yapılan seminere, Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narinoğlu, okul müdürleri, kamu kurumlarının proje sorumluları ve öğretmenler katıldı. Soru cevap şeklinde devam eden ve yaklaşık iki saat süren toplantının ardından Kaymakam Ahmet Narinoğlu katılımcılara teşekkür etti.

TÜBİTAK Karamürsel'de seminer verdi Karamürsel Haber

TÜBİTAK Karamürsel’de seminer verdi

 

Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) önümüzdeki günlerde açılışı başlayacak olan destek programlarıyla ilgili öğretmenlere ve kamu personellerine bilgilendirme amacıyla seminer verdi.

 

Karamürsel Kültür Merkezi’nde yapılan seminere, Karamürsel Kaymakamı Ahmet Narinoğlu, okul müdürleri, kamu kurumlarının proje sorumluları ve öğretmenler katıldı.

Soru cevap şeklinde devam eden ve yaklaşık iki saat süren toplantının ardından Kaymakam Ahmet Narinoğlu katılımcılara teşekkür etti.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom