Abdulkadir Ekin'e çarpan sürücü tutuklandı

Abdulkadir Ekin'e çarpan sürücü tutuklandı 3 Ekim Cumartesi günü Karamürsel Beton Yol Mevkiinde kaldırımda yürüyen Abdulkadir Ekin’ne çarparak ölümüne neden olan sürücü tutuklanarak cezaevine gönderildi. 3 Ekim cumartesi günü Karamürsel D-130 karayolu Kayacık Mahallesi Beton Yol Mevkiinde meydana gelen trafik kazasında ağır yaralanarak tedavi gördüğü hastanesinde bir hafta sonra hayatını kaybeden Abdulkadir Ekin’in ölümüne neden olan sürücü M.A.(38) tutuklanarak cezaevine gönderildi. Kazanın ardından olay yerinden kaçan daha sonra savcılığa gelerek ifade verdikten sonra Adli Kontrollü serbest kalan Mehmet A., (38 ) çarptığı Abdulkadir Ekin’in yaklaşık bir hafta sonra tedavi gördüğü Seka Devlet Hastanesinde tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetmesi sonrasında Karamürsel Emniyetine gelerek teslim oldu. Sorgusunun ardından adliyeye sevk edilen Mehmet A. (38 ) tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Abdulkadir Ekin'e çarpan sürücü tutuklandı Karamürsel Haber

Abdulkadir Ekin’e çarpan sürücü tutuklandı

3 Ekim Cumartesi günü Karamürsel Beton Yol Mevkiinde kaldırımda yürüyen Abdulkadir Ekin’ne çarparak ölümüne neden olan sürücü tutuklanarak cezaevine gönderildi.

3 Ekim cumartesi günü Karamürsel D-130 karayolu Kayacık Mahallesi Beton Yol Mevkiinde meydana gelen trafik kazasında ağır yaralanarak tedavi gördüğü hastanesinde bir hafta sonra hayatını kaybeden Abdulkadir Ekin’in ölümüne neden olan sürücü Mehmet  A.(38) tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Kazanın ardından olay yerinden kaçan daha sonra savcılığa gelerek ifade verdikten sonra Adli Kontrollü serbest kalan Mehmet A., (38 ) çarptığı Abdulkadir Ekin’in yaklaşık bir hafta sonra tedavi gördüğü Seka Devlet Hastanesinde tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetmesi sonrasında Karamürsel Emniyetine gelerek teslim oldu. Sorgusunun ardından adliyeye sevk edilen Mehmet  A. (38 ) tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom