Yola devrilen çam ağacı büyük korku yarattı.

Devrilen Çam Ağacı Büyük Korku Yaşattı! Karamürsel Çamlık Çay Bahçesinin İnşaatı sırasında devrilen asırlık çam ağacı büyük tehlike yarattı. Devrilen ağaç nedeniyle hiç kimseye ve etrafa zarar vermeyişi kazanın ucuz atlatılması olarak yorumlandı.

Yola devrilen çam ağacı büyük korku yarattı. Karamürsel Haber

Devrilen Çam Ağacı Büyük Korku Yaşattı!

 

Karamürsel Çamlık Çay Bahçesinin İnşaatı sırasında devrilen asırlık çam ağacı büyük tehlike yarattı. Devrilen ağaç nedeniyle hiç kimseye ve etrafa zarar vermeyişi kazanın ucuz atlatılması olarak yorumlandı.

 

 

Karamürsel Atatürk Caddesi ile Gazanfer Bilge Caddesi üzerinde bulunan Çamlık Çay Bahçesinin inşaatı sırasında asırlık çam ağıcının büyük bir gürültü ile aniden yola devrilmesi nedeniyle korkulu dakikalar yaşattı. Ağacın yola devrildi sırada yoldan hiçbir yayanın ve de araçların geçmeyişi kazanın ucuz atlatılmasına neden olurken vatandaşların ve mahalle sakinlerinin büyük tepkisine neden oldu. Devrilen çam ağacı kısa sürede yoldan kaldırılarak yol trafiğe açıldı.

Harfiyat yapan uzman kişiler bu kadar büyük bir çam ağacının sadece yere 30 cm kökü olması ve köklerinin yanlara doğru uzaması nedeni ile harfiyat esnasında büyük bir gürültü ile yıkıldığını belirttiler.

 

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom