İlçemizde Yaşanan Tükürük Cinayetinin Davası Ertelendi

ilçemizde geçtiğimiz yıl bir kişinin göğsünden tüfekle vurularak öldürülmesi ile ilgili görülen dava il dışındaki tanıkların gelerek dinlenmesi amacıyla ileri bir tarihe alındı. ilçemizde 2014 yılında gerçekleşen olayda, Erkan Öpöz (19) isimli genç, Atatürk Ortaokulu önünde göğsünden tüfekle vurularak öldürülmüştü. Konuyla ilgili yürütülen soruşturma neticesinde katil zanlısı olan ikizlerden E.N. (17) Yalova’da, M.N. ise İstanbul’da gözaltına alınmış ve çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklanmışlardı

İlçemizde Yaşanan Tükürük Cinayetinin Davası Ertelendi Karamürsel Haber

ilçemizde  geçtiğimiz yıl bir kişinin göğsünden tüfekle vurularak öldürülmesi ile ilgili görülen dava il dışındaki tanıkların gelerek dinlenmesi amacıyla ileri bir tarihe alındı.
ilçemizde  2014 yılında gerçekleşen olayda, Erkan Öpöz (19) isimli genç, Atatürk Ortaokulu önünde göğsünden tüfekle vurularak öldürülmüştü. Konuyla ilgili yürütülen soruşturma neticesinde katil zanlısı olan ikizlerden E.N. (17) Yalova’da, M.N. ise İstanbul’da gözaltına alınmış ve çıkarıldıkları mahkeme tarafından tutuklanmışlardı. Yapılan araştırma neticesinde olay günü maktül Erkan Öpöz ile ikiz kardeşlerin telefon ile kavga etmek için sözleştikleri belirlendi. Birbirleri ile kavga etmek amaçlı buluşan şahısların, daha sonra birbirlerine tükürmeleri ile başlayan kavgada E.N. ve M.N. kardeşlerden birinin Erkan Öpöz’ü tüfekle vurarak öldürülmüştü.
Olayla ilgili olarak açılan davanın görülmesine bugün Kocaeli 2. Ağır Ceza Mahkemesi’nde devam edildi. Daha önceki duruşmalarda sanık sıfatıyla yargılanan E.N. ve M.N.’nin ifadelerini alan mahkeme heyeti, şu anda Antalya’nın Konyaaltı ilçesinde bulunan ve olayın tanığı olduğu belirlenen S.D (17 )  isimli kız çocuğunun ifadesinin alınabilmesi amacıyla duruşmayı 8 Aralık Salı gününr alındı.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom