Ahmet Özen Soruyor One Minute'ciler nerede ?

İlçemiz'de geniş bir kesim tarafından tanınan ve sevilen aynı zamanda geçtiğimiz dönem Karamürsel Belediye başkanı adayı olan Ahmet Özen bugün ilçemizde bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.Ziyaretlerin sonrasında İlçe parti binasında bir açıklama yapan Sadet Partisi Kocaeli Milletvekili Adayı Ahmet Özen, İsrail askerlerinin Mescidi Aksa’ya müdahalesiyle ilgili olarak, “İsrail askerleri Mescidi Aksa’nın çatısında, peki One Minuteciler nerede?” dedi.

Ahmet Özen Soruyor One Minute'ciler nerede ? Karamürsel Haber


İlçemiz'de geniş bir kesim tarafından tanınan ve sevilen aynı zamanda geçtiğimiz dönem Karamürsel Belediye başkanı adayı olan Ahmet Özen bugün ilçemizde bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.Ziyaretlerin sonrasında İlçe parti binasında bir açıklama yapan Sadet Partisi Kocaeli Milletvekili Adayı Ahmet Özen, İsrail askerlerinin Mescidi Aksa’ya müdahalesiyle ilgili olarak, “İsrail askerleri Mescidi Aksa’nın çatısında, peki One Minuteciler nerede?” dedi.

Saadet Partisi Kocaeli Milletvekili adayı Ahmet Özen, Kocaeli’nde partiler arasında tek Karamürselli aday olarak ilçesine ziyarette bulundu. Ziyaret öncesinde parti Karamürsel İlçe binasında açıklama yapan Ahmet Özen, İsrail askerlerinin geçtiğimiz günlerde medyaya düşen Mescidi Aksa’nın üzerindeki görüntüleriyle ilgili olarak, “Ak Parti’nin dış politikasına baktığımızda geriye dönük söyleyebileceğimiz tek bir şey var o da ‘One Minute’. Ne heyecanlanmıştık ama Türkiye olarak değil mi? Bütün halk havalimanına akın etti. İslam Coğrafyalarında ise zafer edaları yükseldi. Bir sözle Ak Parti seçim kazandı. Görünen o ki One Minute Ak Parti’ye seçim kazandırmaktan başka bir işe yaramamış. Gazetelerde Mescidi Aksa’nın çatısında pis postallarıyla gezen İsrail teröristlerinin fotoğraflarını görünce içim kan ağladı” ifadelerini kullandı.

 

‘KİM NE DERSE DESİN , İSRAİL KİMDEN KORKACAĞINI BİLİR’

“İktidarı ve muhalefetiyle katil İsrail Cumhurbaşkanını yüce meclisimize sokup konuşturanlar ve ayakta alkışlayanlar bugün neden susuyor” diyen Özen, “ Saadet Partisi mecliste olsaydı katil Cumhurbaşkanı meclise girip konuşma yapmaya cesaret gösteremezdi. Bugün iktidarda biz olsaydık terörist İsrail askerleri bırakın Mescidi Aksa’nın çatısında gezmeyi bahçesine bile yaklaşamazdı. Ben bunları iktidarda olduğumuz dönemlere bakarak söylüyorum. 1996 yılında koalisyon hükümeti olmamıza rağmen İsrail Filistin’e bir kurşun bile atamamıştı. İsrail kimden korkacağını bilir. Bizim İsrail’e ‘One Minute’ dememize gerek yok. Durun bir dakika dememize de gerek yok. Milli Görüşün duruşu onlara fazlasıyla yetti ve yeter de “ diyerek hükümete ve İsrail yetkililerine eleştiride bulunana Özen bu seçim çok büyük bir sıçrayış yapacaklarından emin olduklarını belirtti.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom