CHP Milletvekili adayı Yakup Törk Karamürsel'de Halkla Buluştu

CHP Kocaeli Milletvekili adayı Yakup Törk, Bugün Karamürsel'e gelerek esnafı ve halkı ziyaret etti.Karamürsel ilçe başkanı Şinasi Yazar ve partililerle gezen Törk halkın sorunlarını dinleyerek 1 Kasım’da CHP’nin oyunu arttıracağını söyleydi.

CHP Milletvekili adayı Yakup Törk Karamürsel'de Halkla Buluştu Karamürsel Haber


CHP Kocaeli Milletvekili adayı  Yakup Törk, Bugün Karamürsel'e gelerek esnafı ve halkı ziyaret etti.Karamürsel ilçe başkanı Şinasi Yazar ve partililerle gezen Törk halkın sorunlarını dinleyerek 1 Kasım’da CHP’nin oyunu arttıracağını söyleydi.

CHP’nin 1Kasım seçimlerinde milletvekili listesinde 10. sırada yer alan en genç ismi Yakup Törk, partinin genç, enerjik, gelecek vaat eden isimlerinden biri. Yoksul bir ailede gecekonduda doğmuş ve hayatında sahip olduğu her şeyde kendi emeği var. Bu nedenle kıymet biliyor ve çalışmadan hiçbir şey olmayacağı bizlere gösteriyor. İlbeyli Mühendislik’in sahibi olan ve milletvekili adayı olarak sahalardan ayrılmayan Yakup Törk Karamürsel halkına güvendiklerini ve oylarına talip olduklarını söyledi.Yakup Törk, CHP’nin oyunu arttıracağını söyleyerek “Bu seçimde Kocaeli’de olarak AKP’ye çok ciddi sürprizlerimiz olacak. Bunu inşallah sandıkta göreceğiz” dedi.

 

Yakup Törk Kimdir Peki 

1981 yılında Darıca’da doğdu. Ortaokulu 60. Yıl Ortaokulu, liseyi Darıca Lisesi’nde okudum. 2004 yılında Kocaeli Üniversitesi İnşaat Fakültesi’nden mezun oldum. Mezun olur olmaz iş hayatına atıldım. İnşaat mühendisi olduğum için inşaat şirketim var. Yaklaşık 11 yıldır konut üretiyorum. Daha çok Gebze ve Darıca bölgesinde faaliyet gösteriyoruz ancak İstanbul’da da projelerimiz oluyor. Meşgul olduğum iş bu, ama ben her zaman sosyal hayatta da aktif biri oldum. 2008 yılında kurulan Darıca Sanayi ve İş Adamları Derneği’ni kurucu üyeleri arasındayım. Gebze Ticaret Odası üyeliğim var. İnşaat Mühendisliği Odası’nda da aktif görevlerim oldu. Futbola büyük ilgim var. Eskiden oynardım ama buna sporu kulübü yöneticiliği yaparak devam ettim. 2010 yılında Darıca Bayramoğlu Kale Spor Kulübü’nde iki sezon başkanlık yaptım. Son iki senedir de profesyonel 3. Lig takımı olan Darıca Gençler Birliği Spor Kulübü’nün futbol şube sorumlusuyum. Yaşım genç ama sivil toplum kuruluşlarından hiçbir zaman kopmadım. Hep iç içeydim hala daha öyleyim.

 

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom