Ömer Çeker: Aşcı'nın baş temsilciliği hayırlı olsun

TEŞEKKÜR BELGESİ TAKDİM ETTİ Türk Sağlık Sen Kocaeli Şube Başkanı Ömer Çeker; Karamürsel İlçe Temsilcisi Burhan Danacı, Karamürsel Devlet Hastanesi Baş Temsilcisi Mustafa Aşcı, Delegeler Erkan Türkmen, Önder Cimşir, Cemal Çavuoğlu, Eski İş Yeri Baş Temsilcisi Osman Baran, üye Salim Türel ile birlikte toplantı yaptı. Toplantıda sağlık alanındaki gelişmeler hakkında temsilcileri bilgilendiren Şube Başkanı Çeker; uzun yıllar Karamürsel Devlet Hastanesi İş Yeri Baş Temsilciliğini başarı ile yürüten Osman Baran’a teşekkür etti. Baran’a hizmetlerinden dolayı teşekkür belgesini Erkan Türkmen takdim etti.

Ömer Çeker: Aşcı'nın baş temsilciliği hayırlı olsun Karamürsel Haber


Türk Sağlık Sen Kocaeli Şube Başkanı Ömer Çeker, Karamürsel ilçe ve Karamürsel Devlet Hastanesi işyeri temsilcileri ile toplantı yaptı.

TEŞEKKÜR  BELGESİ  TAKDİM ETTİ

Türk Sağlık Sen Kocaeli Şube Başkanı Ömer Çeker; Karamürsel İlçe Temsilcisi Burhan Danacı, Karamürsel Devlet Hastanesi Baş Temsilcisi Mustafa Aşcı, Delegeler Erkan Türkmen, Önder Cimşir, Cemal Çavuoğlu, Eski İş Yeri Baş Temsilcisi Osman Baran, üye Salim Türel ile birlikte toplantı yaptı. Toplantıda sağlık alanındaki gelişmeler hakkında temsilcileri bilgilendiren Şube Başkanı Çeker; uzun yıllar Karamürsel Devlet Hastanesi İş Yeri Baş Temsilciliğini başarı ile yürüten Osman Baran’a teşekkür etti.  Baran’a hizmetlerinden dolayı teşekkür belgesini Erkan Türkmen takdim etti.

 

BARAN’IN  TECRÜBELERİNDEN  FAYDALANACAĞIZ

Çeker, bilgilendirme ve devir teslim töreninde yaptığı konuşmada “Sayın Baran sendikamızın amaç ve ilkeleri doğrultusunda, iş yerlerinde teşkilatlandırma ve üye çalışması yapmak suretiyle memur sendikacılığında sendikal kültürün oluşmasına önemli katılar sağlamıştı. Yapmış olduğu katkı ve kamu görevlilerinin işveren veya işyeri ile ilgili sorunları dinlemek, ilgili yerlere iletmek, kamu görevlileri ile işveren arasında iletişim sağlamak için özverili çalışması ve üstün gayreti ile Türk Sağlık Sen’in büyümesi için göstermiş olduğu samimi çalışmalarınızdan dolayı kendisine teşekkür ederiz. Sayın Baran’ın tecrübelerinden bundan sonra da faydalanacağız. Kendisinden nöbeti devralan İşyeri Baş Temsilcimiz Aşcı da sendikal mücadelemize gerekli katkıyı sunacaktır. Aşcı’nın Baş Temsilciliği hayırlı olsun” dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaynak:Kocaeli

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom