Gazeteciler için Mevlid-i Şerif okundu

Karamürsel’de 10 Ocak Dünya Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Türk Diyanet Vakıf-Sen Karamürsel Şubesi tarafından Mevlid-i Şerif okutuldu.

Gazeteciler için Mevlid-i Şerif okundu Karamürsel Haber

Karamürsel’de 10 Ocak Dünya Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Türk Diyanet Vakıf-Sen Karamürsel Şubesi tarafından Mevlid-i Şerif okutuldu.

Türk Diyanet Vakıf-Sen Karamürsel Şubesi tarafından 10 Ocak Dünya Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle görev sırasında yaşamını yitiren gazeteciler için mevlit okutuldu. Karamürsel Merkez Camii’nde akşam namazının ardından okutulan Mevlid-i Şerif’e gazetecilerin yanı sıra cami cemaati katıldı. Hayatını kaybeden gazeteciler için dualar edilirken, Kur'an-ı Kerim de okutuldu.

 

TOPLUM ADINA ÇALIŞIYORLAR

Mevlid-i Şerif'in yaşamını yitiren gazetecilerin ruhlarına atfen okutulduğunu söyleyen Türk Diyanet Vakıf-Sen Karamürsel Şubesi Başkanı Mustafa Kurttaş, “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü kutlamaları etkinlikleri çerçevesinde bölgesel bir cemiyet olarak bu mesleğe ömrünü vermiş gazeteciler için mevlit okuttuk. Herkes bu günde çeşitli hediyeler verebilir biz böyle uygulama düşündük. Gazeteciler kamu görevi yapıyorlar. Toplum adına çalışıyorlar. Bu kutsal görev sırasında vefat edenleri unutmadık” dedi.Bizlerde Buber Group ailesi olarak bu hassasiyetlerinden dolayı kendilerine çok teşekkür ediyoruz.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom