Buz gibi salonu skor ısıttı: 76-44

Erkekler Bölgesel Basketbol Ligi’ndeki tek temsilcimiz Karamürsel Gençlikspor evinde oynadığı Lüleburgaz Akademi maçını genç sporcularla oynadı. Temsilcimiz müsabakayı 76-44 kazandı.

Buz gibi salonu skor ısıttı: 76-44 Spor

Erkekler Bölgesel Basketbol Ligi’ndeki tek temsilcimiz Karamürsel Gençlikspor evinde oynadığı Lüleburgaz Akademi maçını genç sporcularla oynadı. Temsilcimiz müsabakayı 76-44 kazandı.

SEYİRCİLER DONDU

Erkekler Bölgesel Basketbol Liginin iddialı takımlarından ve Kocaeli’nin tek takımı olan Karamürsel Gençlik takımı kendi evinde oynadığı Lüleburgaz Akademi takımını zorlanmadan ve gençlerle 76-44 yenerek yoluna devam etti. Maçın ilk dakikasından itibaren oyunun kontrolünü elinde tutan Karamürsel Gençlik maçı 76-44 gibi bir skorla alarak yoluna devam etti. Karamürsel Spor salonun kaloriferlerinin tam randımanlı çalıştırılmadığını nedenini ise gaz az olduğu için düşük derecede çalıştırıldığından salonun soğuk olması sporcuları sıkıntıya soksa da Karamürsel gençlik oynadığı oyunla ve skorla hem kendilerini hem de taraftarlarını ısıttı

 

YALOVA’DA KAZANDI

Bölgesel basketbol Ligi temsilcimiz Karamürsel Gençlik önceki gün evinde oynadığı matça Lüleburgaz Akademi’yi çok rahat bir oyun sonrasında 76-44 gibi fraklı bir skorla yenmeyi başardı. Grupta oynanan günün diğer müsabakalarında Yalova Belediyespor, Sakarya  Büyükşehir Gelişimspor’u deplasmanda 78-64; Kırklareli Belediyespor evinde Orhangazi Belediyespor’u 94-61 yenmeyi başardı. Karamürsel Gençlispor ligin son maçında Bursa Orhangazi Belediyespor ile deplasmanda karşı karşıya gelecek. Bu maçın ardından ise hafta içinde ikinci grubu belirlemek üzere kura çekilecek.

 

KARAMÜRSEL GENÇLİK: 74 

LÜLEBURGAZ AKADEMİ: 44

SALON:Karamürsel

HAKEMLER: Elif Hande Aslanbaş ***, Nuri Dilman ***

Karamürsel Gençlikspor; Can *** (2), Boray **(2), Emin**, Ege *** (6), Sami ****(25), Erman *** (2), Burak *** (2), Metin **** (18), Atılcan **, Adnan **** (10), İrfan *** (9), Oytun *** (2)

Lüleburgaz Akademi; Berke *, Aytaç *, Emin *, Burak ** (8), Kerem, İsrafil, Barkın **(4), Aytaç **** (17), Hakan ** (2), Kıvan ** (1), Burak ** (3), Bulut **** (11)

 

1.PERİYOT: 17-19

2.PERİYOT: 30-29

3.PERİYOT: 55-36

4.PERİYOT: 76-44

 

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom