CHP verdiği söz ve taahhütleri yerine getirmezse asla bir daha oy vermeyin

CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar; 'CHP verdiği söz ve taahhütleri yerine getirmezse asla bir daha oy vermeyin' CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar, Karamürsel CHP ilçe teşkilatını ziyaret ederek daha sonra Karamürsel 4 Temmuz Mahallesi Fatih Sultan Mehmet Bulvarı üzerinde bulunan seçim bürosunun önünde yaptığı konuşmada, Karamürsel İlçe Başkanı Şinasi Yazar, Karamürsel İlçe Kadın Kolları Başkanı Zuhal Öztorun ve çok sayıda partili hazır bulundu.

CHP verdiği söz ve taahhütleri yerine  getirmezse asla bir daha oy vermeyin Karamürsel Haber

CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar;

 

‘CHP verdiği söz ve taahhütleri yerine getirmezse asla bir daha oy vermeyin’

 

CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar, Karamürsel CHP ilçe teşkilatını ziyaret ederek daha sonra Karamürsel 4 Temmuz Mahallesi Fatih Sultan Mehmet Bulvarı üzerinde bulunan seçim bürosunun önünde yaptığı konuşmada, Karamürsel İlçe Başkanı Şinasi Yazar, Karamürsel İlçe Kadın Kolları Başkanı Zuhal Öztorun ve çok sayıda partili hazır bulundu.

 

Akar,1 Kasım seçim çalışmaları kapsamında yaptığı konuşmada şunlara yer verdi. CHP iktidarı ile bu ülkede sır kalmayacak, yolsuzluk kalmayacak, yoksulluk kalmayacak, terör kalmayacak en önemlisi diktatör de kalmayacak.". Bakın açık ve net söylüyorum. Bize yerli ve milli bir cumhurbaşkanı lazım." Bakın emekli dertliyse, esnaf dertliyse, memur dertliyse çiftçi dertliyse, vatandaş dertliyse yani Türkiye’de yaşayan hemen, hemen herkes dertliyse ne yapmak gerekiyor iktidarı değiştirmek gerekiyor işte size çok büyük bir fırsat 1 Kasım seçimlerinde bunu gerçekleştirerek sandıkta bunu yapabilirsiniz. Sandıkta hesap sorarak insanlarımızın gelecekle kaygısı ortadan kalkar.

 

Biz diyoruz ki önce insan niye bunu diyoruz insan hak ettiği gibi yaşaması gerektiğini söylüyor ve istiyoruz. Birlik yoksa beraberlik yoksa savaş vardır, bizler savaş değil barış ve huzur istiyoruz. Cumhurbaşkanına sesleniyorum yüreğin varsa gel şimdi referanduma git. Önce Türkiye diyen herkesi 1 Kasım’da sandığa gitmesini istiyorum. Buradan sesleniyorum Cumhuriyet Halk Partisi verdiği sözleri ve taahhütleri yerine getirmezse asla ve asla bir daha Cumhuriyet Halk Partisine oy vermeyin, gelin 1 Kasım’da Cumhuriyet Halk Partisini İktidara taşıyalım 1 Kasım’da mutlaka sandığa gidelim dedi.

Haydar Akar’ın konuşmasının ardından Karamürselli bir vatandaş Haydar Akar’ın yanına kadar gelerek, Karamürsel belediyesinin encümenlerinin araştırımsını istiyorum, Karamürsel’de arsaların hepsi imara açıldı, ama Karamürsel’de gücü olan vatandaşlardan yüzde 10 gibi terk alındı ama gücü olmayan vatandaşlardan yüzde 40 alındı ve imara açıldı. Bu konu çok önemli diyen vatandaş, Haydar Akar’dan bu konunun meclise taşınmasını da istedi. Haydar Akar, bu konuda Karamürsel İlçe Başkanı ve yönetim kurulundan destek isteyerek en kısa zamanda bir rapor hazırlayarak kendisine ulaştırmasını istedi.

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom