AKP'li Zeki Aygün Karamürsel'de destek istedi

AK Parti Kocaeli 3. Sıra Milletvekili Adayı Zeki Aygün, seçim çalışmaları kapsamında sabah erken saatlerde Karamürsel ereğli balık halinde balıkçılarla başladığı Karamürsel maratonuna ilçe merkezinde devam etti.Karamürsel Ak Parti ilçe başkanı Recep Demirel ve bir çok partilinin'de eşlik ettiği Aygün ilçemiz esnafını ziyaret edip dilek ve şikayetlerini dinledi.Cuma namazını ilçemizde kılan Aygün Ak parti kadın kollarının yapmış olduğu aşure dağıtımında kazanının başına geçti ve ilçe kadın kolları ve partili bayanlarla halka aşure dağıttı. KARAMÜRSEL'İ SEVİYORUM Karamürsel halkıyla dolu dolu bir gün geçiren Aygün amacımız seçim çalışması için halkın gözünü boyamak değil,gerçekten halkın sorunlarını dinleyerek bu sorunlara çözüm üretmek dedi.Karamürsel'de büyük bir kesim tarafından sevilen Aygün , Karamürsel ziyaretinin ardından ilçeden ayrıldı.

AKP'li Zeki Aygün Karamürsel'de destek istedi Karamürsel Haber

 

AK Parti Kocaeli 3. Sıra Milletvekili Adayı Zeki Aygün, seçim çalışmaları kapsamında sabah erken saatlerde Karamürsel ereğli balık halinde balıkçılarla başladığı Karamürsel maratonuna ilçe merkezinde devam etti.Karamürsel Ak Parti ilçe başkanı Recep Demirel ve bir çok partilinin'de eşlik ettiği Aygün ilçemiz esnafını ziyaret edip dilek ve şikayetlerini dinledi.Cuma namazını ilçemizde kılan Aygün Ak parti kadın kollarının yapmış olduğu aşure dağıtımında kazanının başına geçti ve ilçe kadın kolları ve partili bayanlarla halka aşure dağıttı.

KARAMÜRSEL'İ   SEVİYORUM

Karamürsel halkıyla dolu dolu bir gün geçiren Aygün amacımız seçim çalışması için halkın gözünü boyamak değil,gerçekten halkın sorunlarını dinleyerek bu sorunlara çözüm üretmek dedi.Karamürsel'de büyük bir kesim tarafından sevilen Aygün , Karamürsel ziyaretinin ardından ilçeden ayrıldı.

 

Yorum Yaz


Yorumlar

EDİTÖR SEÇİMİ

Namaz Vakitleri

Hava Durumu

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom